Gwiazdy

Niezapomniana podróż Roberta Motyki po USA. Znany komik przeżył za oceanem niejedną przygodę

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Rodzinny trip Roberta Motyki autem przez USA
Rodzinny trip Roberta Motyki autem przez USA Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Podróż za ocean może okazać się nie lada atrakcją dla całej rodziny. Przekonał się o tym Robert Motyka, który wraz z bliskimi wybrał się na dwutygodniową wycieczkę objazdową po Stanach Zjednoczonych. W Dzień Dobry TVN lider kabaretu Paranienormalni odsłonił kulisy niezwykłej wyprawy.

Robert Motyka o rodzinnych wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Robert Motyka ma za sobą niezapomniane wakacje. Ceniony artysta kabaretowy przez dwa tygodnie zwiedzał Stany Zjednoczone w towarzystwie żony, córki i przyjaciół. Daleka wyprawa została bardzo skrupulatnie zaplanowana, dzięki czemu jej uczestnicy mieli szansę zobaczyć wiele pięknych miejsc.

- Polecieliśmy do Denver. Tam wzięliśmy auto i pojechaliśmy do Cheyenne (...). Tam raz do roku odbywa się rodeo, największe w Stanach Zjednoczonych. To jest cudowna tradycja - zdradził lider kabaretu Paranienormalni.

Robert Motyka o letnim wypoczynku w gronie najbliższych

Dwutygodniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych na długo zapisze się w pamięci Roberta Motyki. Znany komik przeżył za oceanem niejedną przygodę. Co więcej, miał szansę oderwać się od natłoku codziennych obowiązków, a co za tym idzie w pełni celebrować czas spędzony w gronie najbliższych.

- Obiecałem rodzinie, że jak pojedziemy do tych Stanów, absolutnie nie będę się bawił w żadne media społecznościowe. Nie będę sprawdzał tego, co się dzieje - zapewnił artysta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości