Robert Lewandowski szczerze o poronieniu żony. "Człowiek jest załamany, rozczarowany"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Viva.pl/Twój Styl/"Nieznany"
Najwierniejszy fan Roberta Lewandowskiego
Najwierniejszy fan Roberta LewandowskiegoDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Robert Lewandowski opowiedział o bardzo trudnym momencie swojego życia. Piłkarz zdecydował się na poruszające wyznanie dotyczące straty dziecka. Jak mąż Anny Lewandowskiej wspomina ten bolesny czas?

Rodzina Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Polski sportowiec z powodzeniem realizuje się na boisku FC Barcelony i wciąż zaskakuje kibiców swoim talentem. Zawodnik nie może też narzekać na życie prywatne. Zarówno w przypadku wygranych, jak i przegranych meczów może bowiem liczyć na wsparcie rodziny, a w szczególności żony Anny oraz dwóch córeczek - Klary i Laury.

Reprezentant Polski wielokrotnie podkreślał, że to właśnie one są dla niego priorytetem. Choć życie Roberta Lewandowskiego może wydawać się sielankowe, to jednak piłkarz ma za sobą także wiele trudnych momentów zawodowych i prywatnych. Wspomniał o nich w nowym filmie dokumentalnym.

Robert Lewandowski o stracie dziecka

Piłkarz zdobył się na szczerość i opowiedział m.in. o poronieniu ciąży Anny Lewandowskiej. Do tej sytuacji doszło w 2016 roku, ale żona Roberta zdecydowała się opowiedzieć o tym dopiero w ubiegłym roku. W rozmowie z "Twoim Stylem" przyznała, że "to był najtrudniejszy moment jej życia".

Jak ten bolesny czas zapamiętał jej mąż? - Pamiętam moment mistrzostw Europy we Francji. To był okres, w którym staraliśmy się z Anią o dziecko - wspominiał reprezentant Polski w filmie dokumentalnym. - Przyleciała do mnie parę dni wcześniej i okazało się, że Ania poroniła. Mimo tego, że prywatnie człowiek jest załamany, rozczarowany, smutny, to musi tak naprawdę stawić czoła temu wszystkiemu, wychodząc na boisko. Spróbować skupić się na tym, co powinien - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Viva.pl/Twój Styl/"Nieznany"

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości