Gwiazdy

Robert Karaś pokazał, jak trenuje w domu. Wszyscy patrzą na zdjęcia za jego plecami

Gwiazdy

Bartosz Krupa, Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku tygodni sprawdzają się w roli rodziców. O zakochanych i ich rodzinie co rusz głośno jest w mediach. Teraz sportowiec pokazał fragment mieszkania. Nie sposób nie zauważyć zdjęć, które wiszą na ścianie w salonie pary.

Agnieszka Włodarczyk - kim jest Robert Karaś?

Agnieszka Włodarczyk znalazła szczęście u boku 32-letniego Roberta Karasia, który jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Para niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Milana. Szczęśliwa mama opublikowała wówczas na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia malucha i zdradziła, że chłopiec przyszedł na świat 7 lipca o godz. 8:52. Poród odbył się w 39. tygodniu ciąży.

Agnieszka Włodarczyk - związki

Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - jak mieszkają?

Na co dzień to Agnieszka Włodarczyk pokazuje kulisy życia prywatnego, odsłaniając przed fanami, jak spędza czas u boku ukochanego i swojego synka. Tym razem to jednak Robert pokazał fragment swojego osobistego świata.

Sportowiec wrzucił do sieci zdjęcie z domowego treningu. Oprócz umięśnionego ciała Roberta i niezbędnego zestawu treningowego, uwagę przykuwa dodatkowy szczegół - na ścianie w salonie zawisło duże zdjęcie z Agnieszką z ciążowej sesji. Zresztą spójrzcie sami:

Zobacz też:

Zobacz wideo: Kluczem do sukcesu jest wsparcie innych. Robert Karaś: Gdyby nie te osoby, pewnie rzuciłbym trening i nie byłoby mnie tu dziś

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości