Gwiazdy

Rihanna urodziła. Znamy płeć dziecka

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
tmz.com/cnn.com
Co nowego w show-biznesie?

Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami. Radosną wieść przekazał serwis TMZ. Jakiej płci jest maleństwo? Czy znane jest imię?

Rihanna została mamą

Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Na tę informację z niecierpliwością czekali fani muzyków. Według ustań amerykańskiego serwisu show-biznesowego TMZ, wokalistka takich hitów jak "Diamonds" czy "Umbrella" urodziła syna 13 maja w Los Angeles.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Imię dziecka nie jest jeszcze znane. Świeżo upieczeni rodzice nie odnieśli się też do doniesień. Fani zatem będą musieli poczekać na pierwszą fotografię syna popularnej pary.

Rihanna i A$AP Rocky - historia związku

Rihanna zaczęła się spotykać z raperem w połowie 2020 roku. Plotki na temat ich relacji powracały do mediów niczym bumerang. O tym, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń oficjalnie potwierdził A$AP Rocky w 2021 roku w wywiadzie dla magazynu "GQ". Wówczas nazwał piosenkarkę miłością swojego życia.

Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną

Zobacz wideo: Szaleństwo hormonów w ciąży

Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży Źródło: Dzień Dobry TVN

Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem na Met Gali 2021. Ich obecność na czerwonym dywanie wywołała furorę oraz przykuła uwagę fotoreporterów. Natomiast na początku br. zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka. Pozwolili się sfotografować podczas spaceru ulicami Nowego Jorku.

Od tamtego czasu piosenkarka z Barbadosu ochoczo prezentowała swoje krągłości w odważnych stylizacjach. Wzięła też udział w sesji dla magazynu "Vogue".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: tmz.com/cnn.com

Źródło zdjęcia głównego: Edward Berthelot/Getty Images

Pozostałe wiadomości