Gwiazdy

Wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN przy jednym stole. "Pierwsze spotkanie w historii"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Justyna
Piąsta,
Berenika
Olesińska
Reporter:
Michał Malinowski
Śniadanie ze zwycięzcą licytacji WOŚP
Śniadanie ze zwycięzcą licytacji WOŚP Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNŚniadanie ze zwycięzcą licytacji WOŚP

Na co dzień widzowie Dzień Dobry TVN mogą oglądać prowadzących w parach. Ich spotkania w większej grupie to rzadkość, a w pełnym składzie nigdy wcześniej nie udało im się zebrać. Aż do teraz. Damian Michałowski pochwalił się wyjątkowym zdjęciem.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Poranny program ma obecnie pięć par gospodarzy. To znani i cenieni prowadzący - Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Gwiazdom Dzień Dobry TVN trudno jest zorganizować wspólne spotkanie, bo zwykle któraś z par jest w pracy. Jednak wreszcie przydarzyła się wyjątkowa okazja, kiedy wszyscy mogli usiąść przy jednym stole. Co zaskakujące, prowadzący po raz pierwszy zobaczyli się w pełnym składzie na żywo. Damian Michałowski zdradził, jakie były okoliczności zebrania.

Śniadanie z gospodarzami Dzień Dobry TVN

Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować śniadanie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN. To właśnie z tej okazji cała grupa zgromadziła się, by zjeść posiłek i spędzić czas ze zwycięzcami licytacji. Gospodarze zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Niby śniadanie, a trochę jak wesele. To takie pierwsze, wspólne spotkanie w historii! Jeszcze nigdy nie widzieliśmy się wszyscy w takim składzie na żywo, ale okazja absolutnie wyjątkowa! Marek i Rafał wylicytowali podczas WOŚP śniadanie z nami, więc ochoczo stawiliśmy się w niezwykłej restauracji Andrzeja Polana! Było pysznie, gwarno, każdy miał dziesiątki pytań do naszych gości, którzy okazali się niezwykłymi facetami - zajmują się szeroko rozumianym pielęgniarstwem - napisał Damian Michałowski.

- Założę się, że ktoś to wylicytował po to, żeby się spotkać z Dorotą i Marcinem - zażartowała przed kamerami Agnieszka Woźniak-Starak.

- Znajdź bardziej pogodnych ludzi w tym kraju, którzy nawet kiedy pogoda nie wygląda jak we włoskiej Toskanii, tak czy inaczej o 8 rano stoją uśmiechnięci i witają całą Polskę - mówił Filip Chajzer, który próbował wyjaśnić chęć zwycięzców licytacji do spotkania.

- Oglądają nas fajni ludzie, a ktoś, kto chce za nas zapłacić tyle pieniędzy, musi być naprawdę fajny - oceniła Dorota Wellman. - Albo on musi być wariatem - dodał z nutką humoru Marcin Prokop.

Tymi niezwykle fajnymi ludźmi okazali się Marek Ciba oraz Rafał Kubaszczyk, którzy prowadzą wspólnie firmę pielęgniarską w Niemczech. - Przed laty, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy się zaczynała, zawsze obiecywaliśmy sobie, że jeżeli będzie nas kiedyś stać, by wziąć udział w jakiejś licytacji, zrobimy to na pewno - wyjaśnił Marek Ciba.

- Często w weekendy oglądam Dzień Dobry TVN, mimo że mieszkam za granicą na stałe - wyznał zwycięzca licytacji.

Jak przebiegło poranne spotkanie mężczyzn ze wszystkimi prowadzącymi Dzień Dobry TVN? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta, Berenika Olesińska

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: TOMEK ŁĄCZYŃSKI

Pozostałe wiadomości