Gwiazdy

Lili Antoniak z "Gogglebox" ogłosiła ciążę. "Od dłuższego czasu staraliśmy się o malucha"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzień Dobry TVN Online/x-news Lili Antoniak jest w ciąży

Lili Antoniak, która od niedawna znana jest z "Gogglebox. Przed telewizorem", podzieliła się radosną informacją. Wraz z ukochanym spodziewają się dziecka. Pełen szczęścia wpis szybko poniósł się po sieci.

Kim jest Lili Antoniak?

Agnieszka Lili Antoniak to nowa gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Influencerka zasiada na kanapie w towarzystwie Sylwii Bomby. Niedawno głośno było o zmianach w show TTV. Ewa Mrozowska, z którą wcześniej w duecie występowała Bomba, telewizję ogląda z mężem.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Odkąd Antoniak pojawiła się w "Gogglebox", nie brakuje pytań, kim jest nowa uczestniczka. To znana blogerka i Youtuberka. Na Instagramie śledzi ją ponad 200 tysięcy obserwatorów. Największą popularność przyniosła jej jednak działalność na TikToku. Lili zebrała sporą widownię, bo liczącą ponad 700 tys. osób. Jak sama o sobie mówi, lubi rozśmieszać ludzi. Gwiazda jest mamą małej Alenki.

Lili Antoniak jest w ciąży

Gwiazda w obszernym wpisie poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Powoli przestawała już wierzyć, że jeszcze zostanie mamą, aż stało się! Dzisiaj Agnieszka nie może doczekać się, aż maluch przyjdzie na świat.

- Od dłuższego czasu staraliśmy się o malucha i ja jako typowa wszystko planująca Grażyna miałam dwie apki monitorujące mój cykl oraz życie ustalone pod moje dni płodne (nie śmieje się ten, kto też to przechodził). No, ale miałam tylko jeden maluuutki tyci, tyci wyjątek - nie chciałam rodzić w grudniu, więc marzec był miesiącem luzu. Umówiłam się na zabieg na Stefana (mój drugi podródek), kupiłam bilety na Openera i pogodziłam się z faktem, że "to może potrwać". Na 3 dni przed zabiegiem myślę sobie: "spóźnia mi się okres", ale to nie pierwszy raz, więc zero podjarki. Siusiam na ten test, a tu BENG! Dwie kreski. Mówię do Starego: "Ewidentnie wszechświat usłyszał, że nie chce rodzić w grudniu i dał mi do zrozumienia, że nie ma opcji, że ja mogę sobie cokolwiek zaplanować" - czytamy we wpisie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Pozostałe wiadomości