Gwiazdy

Lady Gaga i Ariana Grande w jednej piosence. „Rain On Me” to jedna z najważniejszych premier roku

Gwiazdy

Aktualizacja:

Lady Gaga i Ariana Grande połączyły siły! Do sieci trafił właśnie duet artystek „Rain On Me”. Piosenka jest drugim singlem z nadchodzącej płyty Lady Gagi "Chromatica”. Fani obu wokalistek są zachwyceni utworem i teledyskiem, który miał już swoją premierę. Posłuchajcie sami!

„Rain On Me”

Fani Lady Gagi i Ariany Grande nie mogą opanować radości po tym, jak do Internetu trafił pierwszy wspólny utwór wokalistek pt. „Rain On Me”. Piosenka z miejsca podbiła najważniejsze listy przebojów i zyskała miano jednej z najważniejszych premier muzycznych ostatnich miesięcy.

„Chromatica” - nowa płyta Lady Gagi

„Rain On Me” jest drugim singlem zapowiadającym nowy album Lady Gagi zatytułowany „Chromatica”. Pierwszym utworem promującym szóstą płytę artystki był „Stupid Love”, który zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia iTunes w 58 krajach i stał się szesnastym utworem w jej dorobku, który trafił do Billboard Top 10.

„Chromatica” - kiedy premiera?

Album „Chromatica” miał już swoją premierą 29 maja. Płyta dostępna jest zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i też można jej wysłuchać w muzycznych serwisach streamingowych. Wersja standardowa zawiera 16 utworów, których współautorką jest Lady Gaga. Wokalistka wydała również edycję japońską oraz specjalną zawierające dodatkowe kompozycje.

Zobacz też:

Relacja z koncertu "One World: Together At Home". Lady Gaga poruszona "Jestem dzisiaj tak szczęśliwa, że stanowimy wspólnie jeden świat"

Lady Gaga pomogła zebrać 35 mln dolarów na walkę z pandemią. Światowe gwiazdy zagrają przeciwko koronawirusowi

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości