Gwiazdy

"Projekt Lady". Przed uczestniczkami wielki test. Która okaże się najpilniejszą uczennicą?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Emocje w "Projekcie Lady" wydają się nie gasnąć. W programie zostały już tylko cztery uczestniczki. W kolejnym odcinku wybiorą się do Gdańska, gdzie czeka na nie inspirujące spotkanie i spore wyzwanie.

"Projekt Lady" - co czeka uczestniczki?

Po wielu wydarzeniach w programie czas na inspirujący wyjazd do Gdańska. Dziewczęta nie tylko będą zwiedzać miasto, ale też spotykać ciekawych ludzi oraz czerpać życiowe inspiracje. Czeka je wykwintny obiad w ekskluzywnej restauracji z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Popłyną w rejs jachtem oraz będą miały parę chwil we własnym towarzystwie, bez nadzoru czujnego oka mentorek. Zakosztują luksusowego życia. Ale ten wyjazd to nie tylko nagroda, to także kolejna lekcja dla dziewcząt.

Uczestniczki spotkają się także z ludźmi sukcesu, czyli młodymi biznesmenami oraz Katarzyną Kozłowską, podróżniczką i coachem. Rozmowy uświadomią im, jak należy wykorzystywać życiowe szanse, wierzyć w siebie i odważnie stawiać każdy krok.

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnej przeszłości uczestniczek programu i zdrowiu psychicznym
"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnej przeszłości uczestniczek programu i zdrowiu psychicznym Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co dzieje się za kulisami programu "Projekt Lady". Uczestniczki na planie korzystają z pomocy psychologa.

"Projekt Lady" - uczestniczki wystąpią na scenie

Dziewczyny zostaną również rzucone na głęboką wodę. Zmierzą się z występem na scenie. Do tego zadania będą musiały przygotować się samodzielnie. Tym razem będą mogły liczyć wyłącznie na siebie. Czy wykorzystają całą wiedzę, którą przyswoiły w "Projekcie Lady"? Czy będą umiały opanować stres i dać z siebie wszystko? 

"Projekt Lady" - gdzie oglądać

Premiera nowego odcinka 6. sezonu "Projekt Lady" w piątek o godz. 20.00 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości