Gwiazdy

"Prince Charming". Paweł Kosewski został oskarżony o homofobię. "Sam uczyłem się tolerancji"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Prince Charming". Paweł Kosewski o kulisach show

Paweł Kosewski odpadł z "Prince Charming", ale na pewno na długo zapadnie w pamięci widzów. Kontrowersyjny uczestnik początkowo wykazał się brakiem tolerancji względem "mniej męskich" mieszkańców willi. Szybko jednak zrozumiał swój błąd.

"Prince Charming". Kim jest Paweł Kosewski?

Paweł od początku programu zaprezentował się jako elegancki 34-latek pochodzący z Warszawy. Sporą część życia pracował w gastronomii, a teraz prowadzi własną działalność.

Choć w programie nie z każdym było mu po drodze, to z pewnością jest człowiekiem, którego określić można mianem "duszy towarzystwa". Dał się poznać, jako otwarty i łatwo nawiązujący znajomości, lubiący poznawać nowych ludzi.

Paweł Kosewski o homofobii

Uczestnik programu nie od początku polubił się ze wszystkimi mieszkańcami willi. Wszyscy pamiętają jego konflikt z Joantanem, którego początkowo dyskryminował ze względu na "zniewieściałe" ruchy. W rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim, Paweł powiedział o swojej przemianie.

- Istnieje homofobia wśród osób LGBT. Taka homofobia nawet ze mnie wyszła w programie. Ja sam uczyłem się tolerancji. Po 12 latach, gdzie wraca się do środowiska, trochę trzeba się obyć - 8 lat byłem w związku, a później przerwa na bycie singlem. Utrzymuję kontakt z chłopakami, żałuję, że odciąłem się od środowiska na tyle lat - mówił Kosewski.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości