Gwiazdy

Anna Dereszowska wraca w kultowej roli - "Odwróceni: Ojcowie i córki"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Popularny serial "Odwróceni" wrócił na antenę po 11 latach. Anna Dereszowska gra Laurę Różycką, która w pierwszej części „Odwróconych” była żoną Skalpela, a obecnie, po śmierci pierwszego męża, jest żoną Cygi, granego przez Wojtka Zielińskiego. "Odwróceni: Ojcowie i córki" w poniedziałki 21.30 w TVN.

Anna Dereszowska o "Odwróconych":

Trup będzie ścielił się gęsto.

Jej postać - Laura obraca się w towarzystwie młodych wilków: Daniel (Tomasz Ziętek), Karol (Bartosz Gelner) i Marek (Marcel Sabat) – jej partnerzy w interesach, oraz córki Blachy – Kaśki (Eliza Rycembel). Czym "Odwróceni: Ojcowie i córki" różnią się od pierwszej części serii? Jak Anna Dereszowska wspomina pracę z nowymi partnerami i kto z młodych aktorów zrobił na niej największe wrażenie?

Joanna Balasz i Eliza Rycembel trochę kradną show tym starym wyjadaczom z pierwszego sezonu.

Więcej:

Do produkcji zaangażowano aktorów biorących udział w pierwszej edycji, w tym między innymi Małgorzatę Foremniak i Andrzeja Zielińskiego. W serialu możecie zobaczyć również nowe twarze, wśród nich: Tomasz Ziętek, Bartek Gelner i Marcel Sabat.

Daniel, Karol i Marek, w których wcielają się Ziętek, Gelner i Sabat, pracują razem z przedstawicielami starej mafii: Cygą (Wojciech Zieliński) i Laurą (Anna Dereszowska), którzy obecnie są małżeństwem, przestali uprawiać nielegalne interesy i prowadzą sieć hoteli. Jak młodzi aktorzy odnaleźli się w rolach wyrazistych młodych biznesmenów z tajemnicą?

"Odwróceni" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera serialu "Odwróceni"miała miejsce w poniedziałek 25 lutego na antenie TVN o godzinie 21:30. Drugi odcinek "Odwróconych" możecie zobaczyć w poniedziałek, 4 lutego również o godzinie 21:30.

"Odwróceni" - o czym jest serial?

Odwróceni to serial, który opowiadał o walce CBŚ-u z najmocniejszą wówczas grupą przestępczą w Polsce. Przypomnijmy, że głównymi bohaterami serialu są Paweł Sikora (w tej roli Artur Żmijewski), doświadczony policjant oraz Jan Blachowski „Blacha" (w tej roli Robert Więckiewicz) - gangster z Pruszkowa.

Autorem pomysłu na kontynuację jest producent i współscenarzysta pierwszych „Odwróconych” – Artur Kowalewski.

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości