Trzy pokolenia rodziny Piotra Gąsowskiego na jednym zdjęciu. "To jest nasz największy atut"

Co nowego w świecie gwiazd?
Piotr Gąsowski jest niezwykle zżyty ze swoją rodziną. Po raz kolejny aktor udowodnił to, kiedy wraz z synem wybrał się do swojego taty, by świętować jego urodziny. Pamiątkowe zdjęcie z tej uroczystości zamieścił w sieci. Sprawdźcie, czy panowie Gąsowscy są do siebie podobni.

Rodzina Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski jest synem pochodzącej z Rosji malarki i absolwentki moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych, Niny Gąsowskiej (1933−2018) oraz pracownika naukowego Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej, prof. Włodzimierza Gąsowskiego (ur. 1933). Ma starszego brata Igora, a sam jest ojcem dwójki dzieci - 14-letniej Julii, która jest owocem relacji z Anną Głogowską i 26-letniego Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską.

- Kuba jest moją dumą. Nieskromnie powiem, że odnajduję w nim wiele moich cech. To wspaniałe dziecko, które jest dobrym człowiekiem. Za takiego również nieskromnie siebie uważam - mówił Piotr Gąsowski kilka lat temu w wywiadzie dla "Vivy!".

Piotr Gąsowski świętuje urodziny taty

We wtorek 23 marca ukochany tata aktora obchodził swoje 88. urodziny. Z tej okazji Piotr Gąsowski wybrał się do niego wraz ze swoim synem i przyjacielem rodziny. W mediach społecznościowych opublikował moment odpalania świeczki na torcie, wejście do domu, a także ogromną radość pana Włodzimierza.

- Dzisiaj są 88-te urodziny mojego kochanego i mądrego Taty Włodka! Pojechaliśmy do Milanówka, na urodzinowego brydża... Tata w przerwach robi kotlety mielone, syn Piotr, czyli ja, gotuję zupę rosyjską, "soliankę", wnuk Kuba obiera ziemniaki, a Darek, przyjaciel rodziny Gąsów... po nas sprząta! Tzn. nie po Tacie, bo Tata jest nad wyraz porządny! A w ogóle... Tata i Dziadek Włodzimierz, używając brydżowej terminologii, to jest nasz największy ATUT! Żyj nam w zdrowiu, kolejnych 88 lat! I za to, już za chwilę, wychylimy, kieliszeczek! Kochamy Cię bardzo - napisał Piotr Gąsowski na Instagramie.

Piotr Gąsowski na zdjęciu z tatą i synem

Aktor opublikował również fotkę z tatą, synem i przyjacielem, czym wywołał zachwyt wśród fanów. Wielu z nich pospieszyło w komentarzach z życzeniami dla pana Włodzimierza.

 • Dużo zdrowia, bo szczęście widać gołym okiem
  • Wszystkiego, co najpiękniejsze niech się spełni tacie. Zdrówka i radości. Chociaż radość już ma, mając Was. Wszystkiego dobrego
   • Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego Nestora Rodu

    My również dołączamy się do życzeń. Samych pięknych chwil!

    Zobacz też:

    Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

    Autor: Sabina Zięba

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości