Gwiazdy

Pierwsza wizyta Małgosi Rozenek w studiu Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo z 2008 roku

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Małgosia Rozenek-Majdan o pierwszej wizycie w Dzień Dobry TVN
Małgosia Rozenek-Majdan o pierwszej wizycie w Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Krzysztofem Skórzyńskim zasilili szeregi Dzień Dobry TVN i od początku września pojawiają się na antenie w roli prowadzących. Małgosia pojawiła się w studiu także podczas wyjątkowego odcinka programu, który miał emisję 27 sierpnia. Wówczas zebrali się wszyscy współprowadzący poranne pasmo. Reporterka serwisu dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi zapytała nową gospodynię, czy pamięta swoją pierwszą wizytę w naszym studiu. Na specjalną prośbę gwiazdy odnaleźliśmy archiwalne wideo, by pokazać Wam, jak zaczęła się jej przygoda z Dzień Dobry TVN.

Małgosia Rozenek-Majdan wspomina pierwszy występ w Dzień Dobry TVN

Małgosia Rozenek-Majdan od września wraz z Krzysztofem Skórzyńskim dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN. Nie ukrywa, że to było jej ogromne marzenie i cieszy się, że udało się je spełnić. Od wielu lat była fanką naszego programu i wielokrotnie była jego gościem. 27 sierpnia miał emisję specjalny odcinek Dzień Dobry TVN, w którym wystąpili wszyscy prowadzący. Podczas jednego z wejść mogliśmy też zobaczyć nową parę: Małgosię i Krzysztofa. Po zakończeniu odcinka prowadzący zostali, by udzielić kilku wywiadów. Na pierwszy ogień wzięliśmy Małgosię, która jest nowa w rodzinie, ale na naszych kanapach miała okazję siedzieć już wiele razy. W trakcie rozmowy z Karoliną Kalatzi zdradziła, że to właśnie podczas swojej pierwszej wizyty, która miała miejsce w 2008 roku poczuła, że to jest miejsce, w którym chciałaby być. Przez wiele lat oglądała nasz program, a dziś jest częścią naszej dzieńdobrowej rodziny.

Zapytana o to, czy pamięta swoją pierwszą wizytę w Dzień Dobry TVN na Marszałkowskiej, stwierdziła, że tak.

- Byłam zaproszona do tematu: 'jak zajmować się psami' i przyszłam jako żona swojego ówczesnego męża razem z naszymi psami. Tak się zaczęło moje wielkie zachwycenie Dzień Dobry TVN. Później wpadałam dosyć często. Mam nadzieję, że może uda się wam gdzieś odnaleźć w czeluściach archiwum ten mój pierwszy raz - stwierdziła Małgosia.

Nam oczywiście dwa razy nie trzeba powtarzać. Przejrzeliśmy nasze archiwa i odnaleźliśmy wspomniany przez Małgosię odcinek. Koniecznie zobaczcie wideo z jej udziałem z 2008 roku.

Małgosia Rozenek-Majdan nową prowadzącą

Pojawienie się Małgorzaty Rozenek-Majdan w gronie prowadzących Dzień Dobry TVN wzbudziło mnóstwo emocji. Jak sama zainteresowana zapatruje się na pracę w porannym programie macierzystej stacji?

- Całe moje życie to jest rollercoaster - przyznała nowa prowadząca Dzień Dobry TVN. - Jednego dnia rozmawiam z panią premier, drugiego na temat tuszów do rzęs, trzeciego dnia działam jako prezes fundacji, czwartego świetnie się bawię na premierze, piątego trenuję i szóstego imprezuję z moim mężem, jestem matką na pełnych emocjach. Udaje mi się to wszystko łączyć, co nie jest niczym szczególnym, bo kobiety w Polsce są zmuszane, potrafią i mają tę ogromną umiejętność robienia wszystkiego naraz i robienia tego bardzo dobrze - zaznaczyła prezenterka w wywiadzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński poprowadzą Dzień Dobry TVN już w sobotę, 10 września. Nie przegapcie, program rozpoczynamy o 8:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości