Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Pogoda na dziś + nowi prowadzący
Pogoda na dziś + nowi prowadzący Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali jako prowadzący Dzień Dobry TVN. To był program, na który wszyscy czekali. Emocje od pierwszych minut sięgały zenitu. Wiemy, jak się czuli tuż po programie. Czy był stres?

Nowy duet prowadzących Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński pierwszy wspólnie poprowadzony program Dzień Dobry TVN mają za sobą.

- Długo przygotowywałam się do tego momentu, mocno zastanawiając się jak najlepiej się z państwem przywitać. Pytałam najlepszych dziennikarzy w tym kraju, mieli świetne pomysły, ale pomyślałam, że powiem wprost i z serca: dzień dobry, strasznie się cieszę, że jest dzisiaj tu z państwem - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
wideo 2/3

Nowi prowadzący liczyli na wyrozumiałość widzów w razie małych potknięć. Podkreślili również, że są tu, aby sprawić żeby poranki były nieco lepsze.

- Nie będziemy udawać, proszę państwa, jesteśmy zestresowani. W końcu jesteśmy tylko ludźmi, nie jesteśmy maszynami. Czy zdarzą się pomyłki? Pewnie zdarzą się pomyłki. Czy będą przejęzyczenia? Tak, pewnie będą przejęzyczenia. Jesteśmy beniaminkiem w tej ekstraklasie. Pomóc wygrać ze stresem pozwala poczucie, że my nie jesteśmy tutaj dla siebie, jesteśmy dla państwa, by z państwem przywitać ten piękny, nowy dzień - podkreślił Krzysztof Skórzyński.

Na początku programu prowadzący przywitali także nową prezenterkę pogody Dzień Dobry TVN, Żanetę Rosińską.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński - debiut w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przyznali, że było trochę nerwów i na koniec programu złapali głęboki oddech.

- To był tak wzruszający moment, jak zobaczyliśmy nasze rodziny, o czym w ogóle nie zostaliśmy uprzedzeni, więc tym większe były nasze emocje - powiedziała Rozenek-Majdan.

Prowadzący darzą się ogromną sympatią. Dlatego nie zapomnieli sobie podziękować za ten wspólny czas przed debiutem i w jego trakcie.

- Bardzo dziękujemy, że byliście razem z nami. Z Małgosią współpracuje się fantastycznie - zapewnił Skórzyński.

- Dziękuję ci, Krzysztof. Naprawdę i za ten dzień i za ten czas prób, i za to wszystko, co jeszcze przed nami. Przede wszystkim dziękujemy wam, bo to dla was i o was był ten dzisiejszy dzień - zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński po pierwszym programie
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński po pierwszym programie

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości