Gwiazdy

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali się na randkę. Fani: "Będzie rodzeństwo"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali się na randkę. Para postanowiła uwiecznić ten moment wspólnym zdjęciem. Zakochani podpisali je zabawnym hasztagiem, który wzbudził ogromne emocje wśród ich fanów.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska to znana aktorka, która nie może narzekać na brak wyzwań zawodowych. Gwiazda pracuje w teatrze, ale często możemy zobaczyć ją także w filmach i serialach. Aktorka jest także szczęśliwą żoną siatkarza Andrzeja Wrony, a owocem ich miłości jest roczna córeczka Nadzieja.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Mimo wielu obowiązków związanych zarówno z pracą, jak i wychowaniem pociechy, para stara się pielęgnować swój związek i znaleźć czas tylko dla siebie. W najnowszym poście na Instagramie małżeństwo pochwaliło się wspólnym zdjęciem. Zakochani uwiecznili wieczór, który udało im spędzić wyłącznie we dwoje.

Zofia Zborowska w stylizacji na randkę

Jak dowiadujemy się z Instagrama, Zofia i Andrzej przebywają aktualnie w Kopenhadze. - No dobra. STARZY MAJĄ WYCHODNE - podpisali fotografię. Na tę wyjątkową okazję aktorka wybrała różową sukienkę mini, która rewelacyjnie podkreśliła sylwetkę, a stylizację uzupełniła oversize'ową koszulą.

Zdjęcie opatrzyła hasztagiem #bylenierodzeństwo, co nie umknęło uwadze fanom pary. - "W tej sukience na pewno będzie rodzeństwo" - skomentował jeden z internatów. Pod postem nie brakowało także zachwytów nad zmysłową stylizacją aktorki. - "Pięknie wyglądasz", "Zosia petarda", "Za dobrze w tej kiecce wyglądasz Zośka" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/ East News

Pozostałe wiadomości