Gwiazdy

Zmiany w życiu Sarsy. "To bardzo duża rewolucja"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
„Na trasie” z Sarsą
„Na trasie” z SarsąDzień Dobry TVN
wideo 2/20

Sarsa jest niezwykle wszechstronną artystką. Inspiruje się wieloma gatunkami muzycznymi, m.in.: jazzem, poezją śpiewaną i muzyką elektroniczną. Śpiewa, komponuje, pisze teksty i wychowuje wraz z partnerem syna Leonarda. Co zmieniło się w życiu Sarsy i czym zaskoczyła na scenie Dzień Dobry TVN?

Zmiany w życiu Sarsy

Artystka, w której żyłach płynie pasja do muzyki - taka jest Sarsa. Niezmiennie zmienna, tak jak życie, które zaskakuje, i wciąż przynosi nowe doświadczenia. Tym, które kreuje nowy wizerunek gwiazdy, jest w ogromnej części macierzyństwo.

- To bardzo duża rewolucja, ale z korzyścią. Nigdy bym sobie tego nie wyobrażała wcześniej, jak jeszcze nie byłam mamą, że wszystko się da pogodzić, ale faktycznie potrzebna jest pomoc i wsparcie. Ja na szczęście mam fajnego partnera, z którym spędzamy bardzo dużo czasu razem w pracy - wyznaje Sarsa. - Fajnie jest mieć takiego kompana - dodaje.

Piosenkarka w macierzyństwie odnalazła spełnienie, jednak po przerwie wraca do koncertów i spotkań z fanami.

- Staram się też rozdzielać to z tego względu, że dla mojej higieny, takiej umysłowej, jest to szczerze mówiąc potrzebne. Ja nie zawsze potrafię się wyłączyć na scenie wiedząc, że Lonik jest blisko. Dobrze się czuję, jak on jest zaopiekowany z babcią, ciocią i wtedy ja daję z siebie najwięcej na scenie - mówi Sarsa.

Sarsa z utworem "W trasie" na scenie Dzień Dobry TVN

Artystka w swojej twórczości potrafi czerpać inspiracje z otaczającego ją świata. Tak było podczas pandemii, kiedy to las, w którym z partnerem spędzała dużo czasu, natchnął ją do stworzenia cyklu Parillove. Artystka wciąż ewoluuje, zarówno na scenie, jak i w życiu osobistym.

- Czy któraś z nas zostaje taka sama przez całe życie? - zapytała gwiazda, a swoim występem na scenie, podczas którego wykonała po raz pierwszy w tak wyjątkowej aranżacji utwór "Na trasie", dała na to doskonały dowód.

Fani nie znajdą singla na najnowszym krążku, jednak będą mieli okazję go usłyszeć podczas letniej i jesiennej trasy koncertowej Sarsy. Wsłuchaj się w poetyckie brzmienie "Na trasie" oglądając materiał wideo.

Sarsa w piosence „Na trasie”
Sarsa w piosence „Na trasie” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości