Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan gotowa na pracę w Dzień Dobry TVN. "Całe moje życie to jest rollercoaster"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Karolina Kalatzi
Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN
Nowi prowadzący Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN Online
wideo 2/8

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński już wkrótce będą musieli zmierzyć się z kalejdoskopem tematów, które są poruszanie w Dzień Dobry TVN. Czy są przygotowani na to wyzwanie? W rozmowie z reporterką serwisu dziendobry.tvn.pl zdradzili, jakich tematów boją się najbardziej.

Małgorzata Rozenek-Majdan w Dzień Dobry TVN

Pojawienie się Małgorzaty Rozenek-Majdan w gronie prowadzących Dzień Dobry TVN wzbudziło mnóstwo emocji. Jak sama zainteresowana zapatruje się na pracę w porannym programie macierzystej stacji?

- Całe moje życie to jest rollercoaster - przyznała nowa prowadząca Dzień Dobry TVN. - Jednego dnia rozmawiam z panią premier, drugiego na temat tuszów do rzęs, trzeciego dnia działam jako prezes fundacji, czwartego świetnie się bawię na premierze, piątego trenuję i szóstego imprezuję z moim mężem, jestem matką na pełnych emocjach. Udaje mi się to wszystko łączyć, co nie jest niczym szczególnym, bo kobiety w Polsce są zmuszane, potrafią i mają tę ogromną umiejętność robienia wszystkiego naraz i robienia tego bardzo dobrze - zaznaczyła prezenterka.

Krzysztof Skórzyński o pracy w Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skórzyński będzie partnerował Małgorzacie Rozenek-Majdan podczas poranków na wizji. Co jego zdaniem jest kluczowe w pracy dziennikarza?

- Najważniejszą cechą dziennikarza jest ciekawość świata i swoich rozmówców - podkreślił nowy prowadzący Dzień Dobry TVN. - Tak samo ciekawa może być rozmowa o sporcie, o polityce jak i o wychowywaniu dzieci czy o tym, jak rano nie przypalić dziecku mleka. My jesteśmy oboje osobami bardzo ciekawymi świata i chcemy, żeby to było widać na antenie - zapewnił Krzysztof Skórzyński.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI / MWMEDIA

Pozostałe wiadomości