Gwiazdy

Dobra wiadomość dla fanów Pawła Małaszyńskiego. Aktor nagrywa nową płytę

Gwiazdy

Aktualizacja:
Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński spędza sobotę w studiu nagraniowym, gdzie pracuje nad kolejną płytą swojego zespołu Cochise. Panowie znają się od lat i wspólnie tworzą rockową muzykę. Jak widać, aktor ma wiele talentów.

Paweł Małaszyński od lat uchodzi za jednego z najbardziej lubianych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Rzesze fanek zagwarantowała mu rola w serialu "Magda M.", choć od tamtej pory udowodnił już, że potrafi wcielać się nie tylko w amantów, ale też m.in. gangsterów. Aktorstwo to jednak niejedyna pasja Małaszyńskiego. Jest nią również muzyka.

Paweł Małaszyński w studiu nagraniowym

Wierni fani Pawła Małaszyńskiego dobrze wiedzą, że ich idol poza teatrem i planami zdjęciowymi dodatkowo realizuje się na scenie jako muzyk. Artysta od 2004 roku jest związany z rockową kapelą Cochise, którą założył razem z perkusistą Dariuszem Korzeniewskim, gitarzystą Wojciechem Naporą i basistą Radosławem Jasińskim. Grupa ma na koncie 6 płyt i - jak dowiedzieliśmy z oficjalnego profilu zespołu na Instagramie - muzycy pracują obecnie nad kolejnym wydawnictwem. Małaszyński tradycyjnie już odpowiada za teksty piosenek oraz wokal.

- Po instrumentach przyszedł czas na wokal. A jak wokal, to tylko Paweł :) Pozdrawiamy ze studia w ten chłodny majowy czas - czytamy obok zdjęcia aktora ze studia nagraniowego.

Fani czekają na nową muzykę Pawła Małaszyńskiego

Pod fotografią Pawła Małaszyńskiego ze studia nagraniowego od razu zaczęły pojawiać się komentarze fanów zespołu Cochise.

Nie mogę się doczekać nowego krążka

Czekam bardzo na Waszą płytę, pozdrawiam

- piszą internauci.

A Wy lubicie Pawła Małaszyńskiego w rockowym wydaniu? Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy usłyszymy nowego kawałki kapeli aktora.

Zobacz wideo: Pierwszy wywiad Pawła Małaszyńskiego i jego syna Jeremiego

Zobacz też:

Jak zmieniło się życie "Jankesa", gdy został ojcem? "To naprawdę duże wyzwanie"

Po wyjściu ze szpitala Sylwia Wysocka boryka się z kolejnymi dolegliwościami. "Chce mi się krzyczeć z bólu"

Andrzej Piaseczny szczerze o słowach utworu "Miłość". "Piszę o swoich sprawach"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości