Gwiazdy

Kolęda Dzień Dobry TVN. Co o śpiewie Pauliny Krupińskiej-Karpiel sądzi jej mąż?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Paulina Krupińska-Karpiel o swoich umiejętnościach wokalnych

Już 6 grudnia, czyli w mikołajki, widzowie Dzień Dobry TVN usłyszą kolędę, którą przygotowali prowadzący. Powstał również piękny i klimatyczny teledysk. Bez wątpienia wprowadzi nas w magię świąt. Paulina Krupińska-Karpiel wyznała, co o jej śpiewie sądzi mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Kolęda Dzień Dobry TVN

Prowadzący Dzień Dobry TVN wzięli udział w nagraniu specjalnej, świątecznej kolędy. Wszyscy wykazali się wokalnymi umiejętnościami, które usłyszymy już w poniedziałkowym, mikołajkowym wydaniu programu. Z kolei dzień wcześniej - 5 grudnia - zobaczymy making-off zza kulis powstawania produkcji.

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu uchyliła rąbka tajemnicy na temat muzycznego dzieła naszych gwiazd.

- W Dzień Dobry TVN mamy swoje święta i swoją kolędę. Agnieszka, ja wiem, że ty się boisz. Ja już widziałam zajawkę, słyszałam fragmenty, będzie spektakularnie. Ale dziewczyny, oprócz was jeszcze pozostałe pary prowadzących tam występują - powiedziała Sandra.

Zobacz wideo: Prowadzący Dzień Dobry TVN w świątecznej kolędzie

Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN sprawdziła, co słychać w świecie polskich i zagranicznych gwiazd. Źródło: Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska-Karpiel o śpiewaniu

W kolędzie usłyszymy m.in. wykon Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Wyznała, że mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka nie jest fanem jej wokalu.

- Jak z mężem zaczynałam się spotykać na randki, to przez pierwsze dwa miesiące miał motyle w brzuchu, więc mówił mi, że mam piękny głos. Po kolejnym miesiącu powiedział: "Jakbyś troszkę potrenowała z kimś, kto ma umiejętności, to byłoby super". A po pół roku powiedział: "Paulina, już się nie odzywaj, nie śpiewaj" - przyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości