Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel świętuje urodziny syna. "Mój idealny mężczyzna"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska-Karpiel 

Paulina Krupińska-Karpiel, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, sporadycznie dzieli się z fanami życiem prywatnym. Jednak z okazji urodzin swojego synka prowadząca Dzień Dobry TVN postanowiła zrobić wyjątek. Zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją pociechą. Nie zabrakło życzeń od gwiazd.

Paulina Krupińska-Karpiel świętuje urodziny syna

Paulina Krupińska-Karpiel prywatnie związana jest muzykiem. Mężem prowadzącej Dzień Dobry TVN jest Sebastian Karpiel-Bułecka. Para ma dwójkę dzieci - córkę Antoninę Hannę oraz syna Jędrzeja. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku i właśnie świętuje piąte urodziny. Z tej okazji modelka i prezenterka telewizyjna pokazała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje wspólnie z synem.

- 5 lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna - napisała pod fotką.

Zabawy z dziećmi

Kreatywne zabawy dla dzieci
Kreatywne zabawy dla dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Prezenterka w komentarzu do fotografii wyraziła też nadzieję na to, że jej syn zbytnio się nie zmieni. - Marzę o tym, by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny, jaki jest teraz - dodała.

Syn Pauliny Krupińskiej-Karpiel ma urodziny. Gwiazdy składają życzenia

Zdjęcie, które prowadząca Dzień Dobry TVN zamieściła w mediach społecznościowych, bardzo spodobało się internautom, a pod postem posypały się życzenia dla młodego solenizanta.

- Samych wspaniałości, niech mu się dobrze w życiu układa i otacza się dobrymi ludźmi. Zdrowia i szczęścia, Jędruś - napisała jedna z komentujących osób. - Rośnij duży Jędruś! - dodał ktoś innych.

Życzenia chłopcu złożyły również gwiazdy. Wśród ich była Anna Lewandowska. - Sto lat dla kochanego Jędrusia - napisała w komentarzu trenerka. Natomiast Damian Michałowski, z którym Paulina Krupińska-Karpiel prowadzi Dzień Dobry TVN, dodał pod postem: Jędrek na prezydenta!

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości