Paulina i Damian szczerze odpowiedzieli na pytania Sandry Hajduk. Kto częściej improwizuje?

Sandra Hajduk specjalnie dla naszych prowadzących przygotowała mały quiz. Jak z pytaniami poradzili sobie Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski?

Quiz dla prowadzących

Tuż przed zakończeniem wakacji Sandra Hajduk postanowiła przeprowadzić na antenie małą zabawę. Do gry zaangażowała prowadzących czwartkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN. Paulinie Krupińskiej-Karpiel i Damianowi Michałowskiemu zadawała pytania dotyczące znajomości współprowadzącego, a następnie sprawdzała zgodność odpowiedzi.

Pierwsze pytanie brzmiało: "Kto solidniej przykłada się do każdego wydania?" Odpowiedź nie zaskoczyła prowadzących. Oboje wybrali tabliczkę z imieniem Damian.

Kolejne pytanie dotyczyło improwizacji. Jak się okazuje, tu role są podzielone. Zarówno Paulina, jak i Damian pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa i wzajemnie się uzupełniają.

Jesteście ciekawi, kto wcześniej przyjeżdża do studia? Tu przewagę ma była modelka. Jak przyznała, zawsze przybywa do studia przed czasem.

Wpadki w Dzień Dobry TVN

W programie na żywo nie trudno o wpadki. Sandra nie omieszkała więc zadać prowadzącym pytanie, kto częściej je zalicza. W tym przypadku to Paulina podniosła tabliczkę ze swoim imieniem. Dodała także, że doświadczenie dziennikarskie Damiana robi swoje.

Zobacz także:

Jesienne nowości w TVN. "Mamy pełne półki świeżutkich programów, seriali i filmów"

Piekło kobiet w Afganistanie. "Zamknęły się w piwnicach, ponieważ obawiają się, że będą torturowane i zgwałcone"

Karolina Gorczyca o zabieraniu dzieci w góry: "To jest nieodpowiedzialne". Co na to ratownik TOPR?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości