Otylia Jędrzejczak toczy walkę z infekcjami wśród domowników: "Pikuś, jak choruje jedno dziecko"

Otylia Jędrzejczak w Dzień Dobry TVN

Otylia Jędrzejczak ma dwójkę małych dzieci i jak każda mama zmaga się z nawracającymi infekcjami u swoich maluchów. Jak była pływaczka walczy z chorobą u swoich pociech? Swoimi patentami na "chorowanie" podzieliła się z fanami na Instagramie!

Otylia Jędrzejczak o byciu mamą

Każdy rodzic wie, że dzieci, zwłaszcza te w wieku przedszkolnym, bardzo często łapią infekcję. Zdarza się, że kiedy wyleczą się z jednego przeziębienia, zaraz pojawia się kolejne. Niestety niewiele można z tym zrobić. Dziecko, żeby nabrać odporności, niestety musi chorować. Z ciągłymi infekcjami u swoich pociech zmaga się Otylia Jędrzejczak. Swoimi doświadczeniami w nierównej walce z przeziębieniem sportsmenka podzieliła się w mediach społecznościowych.
Jędrzejczak napisała na Instagramie:
- Plany, plany i po planach. Są takie dni, których nie mogę się doczekać, a bo wiem, że będzie weeekend trochę inny rytm dnia, spokojniej...
A tu.... wracamy do jednej z ulubionych zabaw. Jestem lekarzem i leczę zabawki, moje dzieci dzielnie mi pomagają lub zastępują w pracy, tylko tym razem poza zabawa choróbsko się przyplątało naprawdę. Ci rodzice, którzy mają dzieci w przedszkolu wiedzą o czym pisze. Tydzień na tydzień lub dwa. Pikuś, jak choruje jedno dziecko, jednak dobrze wiemy, że choroba drugiego to kwestia czasu. Tak też było u nas ponad tydzień w domku z gilem do pasa nie pozwolił mi nawet na wrzucenie posta, bo szczerze, to nie było kiedy :-)
Bieganie od jednego do drugiego z chusteczką, katarkiem i lekarstwami, oraz faszerowanie siebie witaminą c, witaminą d , astaksantyną, żeby nic nie złapać - ten plan nie wypalił, tylko tata twardy, nic go nie rusza :-). Pod koniec tygodnia nadal czytamy bajki, gramy w gry i bawimy się w lekarza…. byłam lekarzem kardiologiem, laryngologiem, internistą, weterynarzem…. hmmm kim ja nie byłam :-).
A jak u Was wygląda czas z przyjacielem gilem?
Okazuje się, że Otylia nie jest odosobniona i sytuacja podobnie wygląda także w innych domach:
- Ja przy tej zabawie byłam ostatnio nawet mumią, hahaha bo bandaż poszedł w ruch. ?? - napisała w komentarzu jedna z fanek pływaczki.

Otylia Jędrzejczak - kim jest?

Otylia Jędrzejczak jest pływaczką, która specjalizuje się przede wszystkim w stylu motylkowym i dowolnym. Jest mistrzynią olimpijska, dwukrotną mistrzynią świata, pięciokrotną mistrzyni Europy na długim basenie oraz trzykrotną rekordzistka świata.
Karierę sportową zakończyła w 2014 roku.
Wspólnie z mężem Pawłem Przybyłą, nauczycielem wychowania fizycznego i byłym zawodnikiem II-ligowej Cracovii w sekcji koszykówki, wychowują córkę Marcelinę (ur. 2017) i syna Grzegorza (ur. 2019).
Otylia Jędrzejczak. Jak godzi obowiązki zawodowe z rolą mamy?
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości