Gwiazdy

Oscary 2022. Aktorka z "Na Wspólnej" na czerwonym dywanie w Hollywood. Towarzyszyła ukochanemu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Michalina Robakiewicz uczestniczyła w 94. ceremonii wręczenia Oscarów. Dumnie pozowała na czerwonym dywanie w olśniewającej kreacji. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" pojawiła się w Hollywood nie przez przypadek. Towarzyszyła swojemu partnerowi.

Michalina Robakiewicz na ceremonii wręczenia Oscarów

Oscary to bez wątpienia najważniejsze nagrody w branży filmowej. Aktorzy, reżyserzy czy scenarzyści marzą o tym, by pojawić się na gali i zdobyć statuetkę. W tym roku film Tadeusza Łysiaka pt. "Sukienka" był nominowany w kategorii najlepszy film krótkometrażowy. Reprezentacja z Polski pojawiła się w Hollywood i brylowała na czerwonym dywanie. Reżyserowi "Sukienki" towarzyszyła nie tylko Anna Dzieduszycka, która zagrała główną rolę w produkcji, ale również jego najbliżsi, w tym partnerka Michalina Robakiewicz.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Robakiewicz jest znaną aktorką, gra m.in. w serialu TVN "Na Wspólnej". Prywatnie jest córką Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza. Michalina wychowała się w aktorskiej rodzinie, więc nic dziwnego, że poszła w ślady rodziców.

Robakiewicz na czerwonym dywanie w Hollywood

Michaliny Robakiewicz nie mogło zabraknąć u boku ukochanego. Towarzyszyła mu na oscarowej gali, a w mediach społecznościowych relacjonowała, jak wygląda ceremonia na żywo. Aktorka pięknie prezentowała się na czerwonym dywanie. Miała na sobie długą, dopasowaną, czarną sukienkę z błyszczącymi elementami. Do tego dobrała czarne szpilki i ciemne okulary.

Pod zdjęciami aktorki w wieczorowej kreacji pojawiło się mnóstwo komplementów. "Królowa" ,"Cudo", "Wygląda pani jak gwiazda filmowa", "Prawdziwa z pani dama", "Elegancja, kultura, wdzięk, mądrość... Macie wszystko, uwielbiam Was!", "Światowo i kobieco" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin/East News

Pozostałe wiadomości