Gwiazdy

Magda Wójcik z "Big Brothera" przyznała, że trudno jej znaleźć nowego chłopaka. "Nie lubię przelotnych romansów"

Gwiazdy

Magda Wójcik, która wygrała program "Big Brother" w 2019 roku, nie tylko zdobyła główną nagrodę, ale też wyszła z Domu Wielkiego Brata z partnerem u boku. Niestety okazało się, że jej związek z Olehem Riaszeńczewem nie przetrwał próby czasu. Czy Madzia jest teraz gotowa na nową miłość?

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew z "Big Brothera"

Początki tego związku obserwowali widzowie w całej Polsce. Uczucie połączyło ich, gdy byli w Domu Wielkiego Brata i to już wtedy młodszy od Magdy o ponad 10 lat Oleh wyznał, że ją kocha. Madzia była jednak bardziej ostrożna z deklaracjami. Po programie zamieszkali razem i budowali relację w bardziej naturalnych warunkach.

Po półtora roku Magda i Oleh ogłosili, że podjęli decyzję o rozstaniu. - Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam widzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu, a małe rzeczy nie cieszyły tak, jak kiedyś. Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce – pisała wtedy na swoim koncie na Instagramie Madzia.

Od zakończenia związku minęło już kilka miesięcy. Zwyciężczyni "Big Brothera" przyznaje, że jej kontakt z byłym chłopakiem jest sporadyczny. – Wiem, że Olo przebywał ostatnio bardzo długo na Ukrainie… dodał tylko jedno zdjęcie na Instagram i to tyle, co widziałam – powiedziała Magda w rozmowie z dziendobry.tvn.pl i dodała: - Nie gadamy na co dzień. Może gdzieś na Instagramie on czasem coś polajkuje czy napisze, ale to nie jest taka znajomość jak kiedyś, wiadomo, że nie.

Madzia Wójcik szuka nowego chłopaka?

Po rozstaniu z Olehem, Madzia nie była w żadnej romantycznej relacji. Podkreśla jednak, że jest już gotowa na nową miłość. – Nie szukam, bo wiem, że jeśli ktoś szuka, to nie znajduje, więc sobie tak czekam i wiem, że gdzieś ta moja druga połówka jest. Wierzę, że na każdego z nas ktoś gdzieś czeka, więc prędzej czy później spotkam tę prawdziwą miłość – zauważyła.

Magda przyznaje jednak, że nie jest łatwo o nowego chłopaka. – Nie lubię przelotnych romansów, jeżeli już w coś się zaangażuję, to chcę, żeby to było na zawsze. (…) Nie ma na razie żadnych konkretnych kandydatów. Jeżeli ktoś fajny się pojawia to albo jest gejem, albo jest zajęty, albo na przykład nie jest to osoba, która chce prawdziwego związku – zdradziła.

"One Night Squad". Magda Wójcik wśród uczestników

W Player.pl i na TVN7 można już oglądać program "One Night Squad", w którym najbarwniejsi bohaterowie polskich reality show przemierzają Zanzibar, walcząc o luksusy. Wśród nich jest także Madzia Wójcik. Czy znalazła tam kandydata na swojego partnera? Zobacz wideo.

Premierowe odcinki "One Night Squad" w każdy piątek o godz. 20:00.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości