Gwiazdy

Odmieniona Paulla wraca na scenę. "W takiej odsłonie nikt mnie jeszcze nie słyszał"

Gwiazdy

Paulla, wokalista znana z hitu "Od dziś" na jakiś czas usunęła się z show-biznesu. Artystka odnalazła spokój w domu w lesie. Tam w otoczeniu natury praktykuje jogę i osiąga wewnętrzną harmonię. Nie oznacza to wcale, że zawiesiła działalność muzyczną. Wręcz przeciwnie. Niedawno piosenkarka w ramach hołdu wypuściła własną interpretację utworu Krzysztofa Krawczyka "To, co dał nam świat".

Paulla żyje teraz w spokoju i harmonii

Paulla, czyli Paulina Ignasiak, dała się poznać szerszej publiczności w 2008 roku za sprawą singla "Od dziś". Utwór grały największe rozgłośnie radiowe, a promujący go teledysk doczekał się 25 milionów wyświetleń na YouTube. Gwiazda kilka lat temu zdecydowała się jednak uciec od zgiełku miasta i zamieszała w domu w lesie. Jak zdradziła, trochę tam "zdziczała". Zaszyła się w otoczeniu zwierząt i natury, gdzie czyta książki i praktykuje jogę.

Ja jestem amatorką, jeśli chodzi o jogę, robię to z potrzeby serca i duszy. Był taki okres w moim życiu, że to przyszło samo wszystko. Postanowiłam, że muszę się wyciszyć wewnętrznie. Najpierw było zdrowe jedzenie, potem były książki o rozwoju wewnętrznym i duchowym.

- tłumaczyła Paulla.

Artystka przyznała także, że jej wewnętrzna przemiana nie zaczęła się w okresie pandemii, lecz znacznie wcześniej. Spokój wewnętrzny i wyciszenie zmieniły jej dotychczasowe życie.

- U mnie ta przemiana trwa już kilka lat, bo właśnie wtedy kupiłam dom pod Warszawą. W Józefowie, w lesie, ale w takim lesie głębokim. Ja przez to jestem lepszym człowiekiem – powiedziała.

Paulla zapowiedziała muzyczny powrót

Paulla poruszona śmiercią Krzysztofa Krawczyka postanowiła oddać mu hołd. Wokalistka niedawno nagrała własną wersję piosenki "To, co dał nam świat", a efektem podzieliła się w sieci. Komentarzom nie było końca. Fani jednogłośnie przyznali, że w przekazie artystki słychać dużo emocji.

- To jest moja wersja, mój hołd. Ja nagrałam tę piosenkę tak, jak ja ją czuję. Natomiast liczę się z tym, że wersja pana Krzysztofa jest jedyna i niepowtarzalne. Ja zrobiłam to z potrzeby serca. Najważniejsze dla mnie jest to, że ludzie piszą, że są w tym emocje – powiedziała.

Artystka zdradziła, że kawałek ten nie wchodził w jej plany wydawnicze. Decyzja o nagraniu singla była spontaniczna. Paulla dodała jednak, że dla swoich fanów przygotowała małą niespodziankę. W okolicach czerwca planuje wypuścić klubowy singiel.

- W planach mam kawałek klubowy, w takiej osłonie, w której mnie jeszcze nigdy, nikt nie widział i nie słyszał. Trudno będzie przeskoczyć popularność piosenki "Od dziś". Chciałabym, ale wiem, że nic na siłę. Jeśli tak ma być, to tak się stanie – podsumowała.

Paulla zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę Krzysztofa Krawczyka "To co dał nam świat". Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Sting i jego żona zostali ambasadorami San Marino. Gościem na zaprzysiężeniu był znany piosenkarz

Błażej Król o swojej nowej płycie. "Odkryłem, że jestem piosenkarzem"

Kasia Stankiewicz wspomina sceniczne wpadki. "Piosenka kończy się, myślę: zaraz polecą czerstwe bułki i puszki po piwie"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości