Gwiazdy

Halina Mlynkova powraca w filmowym stylu. "Coraz bliżej mi do zamkniętej publiczności"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Halina Mlynkova powraca w filmowym stylu
Halina Mlynkova powraca w filmowym styluDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Halina Mlynkova powraca z piątym albumem. Tym razem wokalistka przeniesie słuchaczy do świata piosenki filmowej. Kiedy ukaże się płyta? Jaka będzie? O tym dowiecie się w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Halina Mlynkova i jej muzyczne plany

Halina Mlynkova to znana piosenkarka mająca na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów. Aktualnie wokalistka otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Już wkrótce ukarze się jej płyta „Film(l)ove". Promuje ją singiel "Dwa Serduszka", cover słynnego utworu z polskiego filmu „Zimna wojna”.

W studiu Dzień Dobry TVN Halina Mlynkova opowiedziała o szczegółach dotyczących najnowszego albumu. Będzie składał się z interpretacji popularnych, polskich utworów filmowych. - Piękne, polskie stare piosenki, które myślę, że ludzie pamiętają. Jest ich dziesięć, w tym jeden autorski, będący zapowiedzią kolejnej płyty i trasy koncertowej - opowiada wokalistka.

Halina Mlynkova - wokalistka i kompozytorka

Kiedy ukaże się płyta i jaka będzie? Premiera zaplanowana jest na październik tego roku. - Ona jest bardzo spokojna. To jest kwartet smyczkowy, piękne pianino i delikatne bity, do wzruszeń i do posłuchania - wyjaśnia Halina. - Coraz bliżej jest mi do takiej zamkniętej publiczności - dodaje.

Artystka podkreśla, że odbiorcy jej muzyki skupiają się na jakościowych brzmieniach. Osoby, które wybiorą się na koncert, mają szansę zagłębić się nie tylko w anielski wokal gwiazdy, ale również dopracowaną oprawę muzyczną. - To jest właśnie piękne, że korzystamy z różnych płaszczyzn muzycznych - zauważa. - Na takiej scenie czuję się najlepiej - podsumowuje.

Halina Mlynkova wykonała utwór "Dwa Serduszka" na naszej scenie Dzień Dobry TVN. Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Posłuchaj go już teraz.

Halina Mlynkova w utworze „Dwa serduszka”
Halina Mlynkova w utworze „Dwa serduszka”Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości