Gwiazdy

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła za mąż. Na weselu bawili się uczestnicy programu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agata Ząbczyk

Agata Ząbczyk wystąpiła w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie przetrwało próby czasu, ale za to szczęście uśmiechnęło się do niej po zakończeniu show. Po kilku latach związku z nowym partnerem ponownie wyszła za mąż. Wśród weselnych gości byli jej przyjaciele z programu. Jak się prezentowali? Zobacz zdjęcia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agata Ząbczyk

Agata Ząbczyk zgłosiła się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", by znaleźć miłość. Eksperci połączyli ją w parę z Maciejem Kiełbowskim. Nowożeńcy szybko się przekonali , że nie nadają na tych samych falach i mają odmienne plany. Mimo kilku prób ratowania związku ich relacja zakończyła się rozwodem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po udziale w telewizyjnym eksperymencie Agata trafiła wreszcie na tego jedynego. Swojego nowego partnera poznała dzięki wspólnym znajomym. Szybko między nimi zaiskrzyło. W sierpniu ubiegłego roku zaręczyli się podczas wakacji w Grecji.

- Mój narzeczony jest bardzo czułym mężczyzną. Jest przede wszystkim szczerym, uczuciowym i dobrym człowiekiem. To właśnie dlatego wiedziałam, że to ten jedyny. Zawsze mogę na nim polegać, kiedy go potrzebuję. W naszym związku to on zdecydowanie jest oazą spokoju - wyznała jakiś czas temu Agata w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. - Każdej kobiecie życzę spotkania tak kochanego człowieka. (...) Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że chcemy ze sobą spędzić resztę życia, więc zaręczyny były jedynie przypieczętowaniem tej decyzji - dodała.

Ślub Agaty Ząbczyk

Agata i jej narzeczony od razu po zaręczynach zaczęli planować ślub. Wreszcie nadszedł ich wymarzony dzień. Uroczystość zorganizowano w Zamościu, a na weselnym przyjęciu bawiło się sporo uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pojawili się: Jacek Wojciechowski z 1. edycji, Martyna Końca z 3. edycji, Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik oraz Joanna Lazar z 4. edycji, Iga Śmiechowicz i Izabela Juszczak z 5. edycji, a także Kamil Borkowski z 7. edycji.

Koledzy i koleżanki z programu wspierali Agatę i doskonale bawili się na weselu, a później na poprawinach. Iga Śmiechowicz opublikowała z tej okazji post na Instagramie i pokazała kilka zdjęć.

- Co to był za ślub! Pierwsza z naszej Ślubnej Rodzinki już za mąż poszła. To był bardzo gorący czas i niemalże wymarzona pogoda na ten wyjątkowy dzień! Dziękuję, że mogłam być częścią Twojego pięknego dnia. Na dobrym weselu nie brakuje dobrego disco polo, wódki, trzeźwego kierowcy i "zjem jeszcze serniczka - chociaż już jestem pełna". Wszystko było! - napisała Iga.

Kilka słów dla młodej pary napisał tez Wojtek Janik. - Pierwsze wesele z wielu w wspólnym gronie. Zabawa z tymi ludźmi jak zawsze udana, z nimi to można konie kraść. Dziękujemy Agata i Twojemu mężowi za zaproszenie. Pięknie wyglądaliście, jedzenie pierwsza klasa i tak samo kapela. Więcej takich uroczystości - wyznał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości