Gwiazdy

Nie żyje Tom Parker. Członek "The Wanted" zmagał się z poważną chorobą

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plotek.pl
The Wanted

Nie żyje 33-letni członek "The Wanted". Tom Parker od 2 lat zmagał się z nowotworem mózgu. Niestety artysta przegrał tę walkę. Informacje o jego śmierci przekazał zespół oraz jego żona, Kelsey Parker.

Tom Parker nie żyje

Członek zespołu "The Wanted" Tom Parker dowiedział się o swojej chorobie w 2020 roku. Choć lekarze dawali mu maksymalnie pół roku życia, to wokalista postanowił się nie poddawać. Przez około dwa lata przeszedł chemioterapie oraz kilkadziesiąt sesji radioterapii. Kilka miesięcy temu usłyszał, że nieoperacyjny glejak mózgu jest pod kontrolą, czym zyskał nadzieję na poprawę swojego stanu zdrowia.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Mężczyzna, gdy tylko pozwalało mu na to zdrowie, starał się dalej występować na scenie. Fani mogli zobaczyć go m.in. podczas trasy koncertowej zespołu, która odbyła się w marcu 2022 roku. Niestety Tom Parker był osłabiony i nie mógł występować na scenie, a z powodu przymykającej się powieki, pokazywał się głównie w ciemnych okularach.

Tom Parker - "The Wanted"

Świat muzyki z wielkim smutkiem przyjął informację o śmierci Toma Parkera. Mężczyzna zmarł w wieku 33 lat. Informację o jego śmierci przekazali koledzy z zespołu oraz jego żona Kelsey Parker.

- Max, Jay, Siva, Nathan i cała rodzina Wanted są zdruzgotani tragiczną i przedwczesną utratą ich kolegi z zespołu, Toma Parkera, który zmarł dziś spokojnie w porze lunchu w otoczeniu swojej rodziny i kolegów z zespołu. Tom był niesamowitym mężem Kelsey i ojcem Aurelii i Bodhi. Był naszym bratem, słowa nie mogą wyrazić straty i smutku, który odczuwamy. Zawsze i na zawsze w naszych sercach - czytamy w oświadczeniu.

- Nasze serca są złamane, Tom był centrum naszego świata i nie wyobrażamy sobie życia bez jego zaraźliwego uśmiechu i pełnej energii obecności - napisała w mediach społecznościowych Kelsey Parker. - Dziękuję wszystkim, którzy przez cały czas wspierali jego opiekę, walczył do samego końca - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Christie Goodwin/Getty Images

Pozostałe wiadomości