Gwiazdy

Dziennikarz zasugerował, że Jason Momoa i Lisa Bonet znowu są razem. Aktor: "Na zawsze będziemy rodziną"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Hollywood wstrzymało oddech, kiedy podczas oscarowej gali jeden z dziennikarzy zasugerował, ze Jason Momoa i Lisa Bonet znowu są razem. Aktor stanowczo zareagował na te rewelacje. Czy fani ucieszyli się zbyt szybko?

Jason Momoa i Lisa Bonet - co wiemy o aktorach?

Jason Momoa i Lisa Bonet uchodzili za "power couple" nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Aktor występował m.in. w "Słonecznym patrolu", "Grze o tron", "Conanie Barbarzyńcy" czy "Lidze Sprawiedliwości". W 2018 został słynnym Aquamanem i to ta rola rozsławiła go na całym świecie. Na ekranie dał się wówczas poznać w roli Arthura Curry'ego.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Dorobek filmowy Lisy Bonet jest równie imponujący, co jej ex partnera. Na swoim koncie ma kilkanaście ról filmowych. Najbardziej pamiętną z nich jest kreacja Epiphany Proudfoot w horrorze Alana Parkera "Harry Angel".

Jason Momoa i Lisa Bonet: rozstali się czy nie?

Życie uczuciowe tych dwojga nawet długo po rozstaniu budzi emocje. Lisa Bonet przed laty była żoną Lenny’ego Kravitza, z którym ma córkę Zoë Kravitz. Do dziś media wracają w rozmaitych publikacjach do jej poprzedniego małżeństwa. Teraz nazwisko aktorki znowu pojawia się w prasie, ale w kontekście rzekomego powrotu do Jasona Mamoa, z którym była/jest w separacji.

Zakochani byli ze sobą od 2005 r., ale to dopiero w 2017 r. zdecydowali się na ślub. Początkowo wszystko układało się jak w bajce. Doczekali się dwójki dzieci: 14-letniej Loli i 13-letniego Nakoa-Wolfa. Rok temu jednak coś pękło i małżeństwo postanowiło się rozejść - nie jest jasne, czy wzięli rozwód, czy pozostają w separacji.

Plotki o powrocie Lisy i Jasona pojawiły się podczas oscarowej gali. Aktor reprezentował ekipę "Diuny" - filmu, który zgarnął 6 Oscarów. Na czerwonym dywanie zagaił do niego dziennikarz Access Hollywood, który powiedział: Podziwiam to, że zeszliście się z Lisą.

- Nie jesteśmy razem, ale jesteśmy rodziną. Mamy dwójkę pięknych dzieci. Nie zeszliśmy się, ale na zawsze będziemy rodziną - odparł Jason.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Steve Granitz/Getty Images

Pozostałe wiadomości