Polak, który wygląda jak Jason Momoa: "Ktoś kiedyś za mną szeptał 'Aquaman'. To bardzo miłe"

''Polski Aquaman''
24-letni Piotr Czechowski pochodzi z Poznania i choć dopiero rozpoczyna karierę w modelingu, już teraz jest o nim głośno. Wszystko za sprawą uderzającego podobieństwa do amerykańskiego aktora. W sieci został okrzyknięty już polskim Aquamanem.

Podróże Piotra Czechowskiego

Piotr do 18. roku życia był raczej zamkniętą w sobie osobą. Jego przemiana nastąpiła, gdy poszedł na Akademię Wychowania Fizycznego i poznał nowych ludzi. Jak mówi, lubi się wyróżniać w tłumie, o czym świadczą jego styl ubierania, a także długie włosy.

Podczas studiów polubił siłownię i był nawet przez trzy lata trenerem personalnym. Po licencjacie porzucił jednak dalszą naukę i pracę, i postanowił wyjechać na Fuerteventurę.

Jednym z większych moich celów w życiu jest to, żeby tego świata zobaczyć, bo już widzę, że te podróże jednak bardzo wpływają na człowieka

- stwierdził.

Kariera w modelingu

Piotr związał się z modelingiem trzy lata temu. Zrobił to za namową znajomych, choć on sam nie był do tego za bardzo przekonany.

Są takie osoby, które są na zdjęciach, ale tak naprawdę nie wnoszą niczego. W przypadku Piotra jest coś takiego w oczach, w twarzy, we włosach, we wszystkim, że nie potrzebujesz na tym zdjęciu nic więcej

- powiedziała Katarzyna Nadolska, fotograf i przyjaciółka Piotra.

Dzięki charakterystycznej urodzie 24-latek szybko zaczął zdobywać zlecenia. Jednak nie zamierza się zamykać tylko na modeling.

To byłoby ograniczanie się, a chodzi oto, żeby z tego życia korzystać jak najwięcej, robić jak najwięcej, bo jak człowiek stoi w jednym miejscu, to umiera

- stwierdził.

>>> Zobacz także:

Codziennie pada ofiarą hejtu, choć jest jedną ze stu najpiękniejszych modelek. "Lepiej jest być innym niż dostosowywać się do reszty "

Odwiedziny w nowym mieszkaniu Karoliny Pisarek. "Tu czuję się najszczęśliwsza"

Pierwsza modelka plus size w polskim "Top Model". Kim jest Agata Wiśniewska?

Weronika Rosati zachwyciła na festiwalu w Wenecji. Uwagę przykuwa dodatek projektu samej Elizabeth Taylor

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Tomasz Brzoza

podziel się:

Pozostałe wiadomości