Jason Momoa odniósł kontuzję na planie nowego filmu. "Jestem teraz starzejącym się superbohaterem"

Co nowego w show biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jason Momoa to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów ostatnich lat, który momentalnie przykuwa uwagę swoim wyglądem. Odtwórca roli Aquamana wydaje się niezwykle męski i jest zdolny dać z siebie naprawdę wiele na planie realizowanych produkcji. W trakcie najnowszej z nich odniósł wiele kontuzji. Teraz opowiedział o nich w wywiadzie.

Jason Momoa jako Aquaman

Jason Momoa występował m.in. w "Słonecznym patrolu", "Grze o tron", "Conanie Barbarzyńcy" czy "Lidze Sprawiedliwości", jednak to w 2018 roku rola Aquamana rozsławiła go na całym świecie. Aktor wcielił się wówczas w Arthura Curry'ego, syna Thomasa Curry'ego i królowej Atlanny, który z niechęcią pretenduje do tronu podwodnego Atlantis. Ten będący półkrwi Atlantyjczykiem bohater potrafi manipulować falami, komunikować się z wodnymi stworzeniami i pływać z nadludzką szybkością. Teraz DC Extended Universe przystąpiło do realizacji kolejnej części przygód Aquamana.

- Wszystko będzie większe i lepsze, no i ten humor! Pierwsza część filmu wiele nas nauczyła. (...) Teraz już na etapie scenariusza można odczuć, że ten film będzie absolutnie wspaniały. Tak wiele się w nim dzieje. (...) Sama technologia w ciągu zaledwie trzech czy czterech lat tak bardzo się rozwinęła, że to, co robimy pod wodą, jest wręcz oszałamiające. To zupełnie inny poziom. Jestem bardzo podekscytowany - mówił Jason Momoa w wywiadzie dla serwisu Fandango.

Kontuzje Jasona Momoa

Ostatnio Jason Momoa pojawił się także wirtualnie w popularnym show Ellen DeGeneres, gdzie opowiedział m.in. o "Aquaman and the Lost Kingdom (Aquaman 2)". Okazało się, że aktor doznał na planie wielu kontuzji, a najpoważniejsze obrażenie to uszkodzenie rogówki. Na szczęście jest w stanie normalnie widzieć, jednak jego stan wymagał interwencji lekarzy.

- Starzeję się, nie ma co ukrywać. Nie chroniłem wystarczająco oczu, coś mi do nich powpadało i je uszkodziło do tego stopnia, że musiałem przejść operację. Mam też przepuklinę oraz mocno obite żebra. Ale to nieważne, bo to będzie świetny film, pokochacie go. (...) Po prostu daję z siebie wszystko. Kocham swoją pracę i jestem trochę zbyt narwany, a wiek już nie ten. Jestem teraz starzejącym się superbohaterem - wyznał Jason Momoa.

Podczas rozmowy z Ellen DeGeneres 42-letni artysta zdradził również, że w swojej karierze nie miał filmu, w którym obyłby się bez kontuzji. Nadal jednak kocha to, co robi, a każda produkcja wywołuje u niego podekscytowanie. Efekty jego pracy przy "Aquaman 2" będzie można ocenić 17 grudnia 2022 roku.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości