Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Klaudia i Kuba stanęli przed trudnym wyborem. Jakie będą konsekwencje tej decyzji?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

W "Hotelu Paradise" zwycięzcy nie zawsze otrzymują nagrodę, z której się cieszą. Klaudia i Kuba wygrali taneczną konkurencję, ale przez to muszą wytypować dwie osoby. Czy przyczynią się do tego, że ktoś odpadnie z programu?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 23. odcinku?

W poprzednim odcinku programu Klaudia i Kuba zostali okrzyknięci zwycięzcami tanecznego zadania, ponieważ najlepiej poradzili sobie na parkiecie. Wygrani nie otrzymali jednak w nagrodę ani romantycznej randki, ani przywileju, który pomógłby im przerwać podczas Rajskiego Rozdania. Muszą wytypować dwie osoby, które najsłabiej odnajdują się w "Hotelu Paradise". W podjęciu tej trudnej decyzji mają im pomóc rozmowy z uczestnikami.

Dyskusjom nie będzie końca. Podczas spotkań Klaudia i Kuba dowiedzą się, z kim ich koledzy i koleżanki mają najgorszy kontakt. Czy mieszkańcy hotelu szczerze przyznają, kogo nie będzie im brakować, czy jednak podejdą do sprawy taktycznie i wskażą tych, którzy mają najlepszą pozycję w show? Uczestnicy zastanawiają się, jakie będą konsekwencje tego zadania.

"Hotel Paradise 5". Trudne dylematy uczestników

"Hotel Paradise". Trudny wybór Klaudii i Kuby
"Hotel Paradise". Trudny wybór Klaudii i Kuby
wideo 2/4

"Hotel Paradise 5". Czas decyzji

Wieczorem w hotelu pojawi się Klaudia El Dursi. Wtedy domownicy przekonają się, które osoby dostały najwięcej głosów. Będą musieli spakować walizki czy może jednak wydarzy się coś, co zaskoczy wszystkich?

Aby rozładować negatywne emocje i zapomnieć o złych chwilach, czeka ich zabawa. Niby niewinna gra, która w założeniu miała pozwolić im się lepiej poznać, sprawi, że zrobi się bardzo nieprzyjemnie. Kto na kim najbardziej się zawiedzie? Echa tej sytuacji szybko nie zamilkną.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości