Gwiazdy

Nick Sinckler zachwycił Paulinę Krupińską nowym singlem. "Ale to był power"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Nick Sinckler wkrótce zaprezentuje fanom swój kolejny album. Zanim to się stanie, artysta wykonał dla widzów Dzień Dobry TVN singiel z nowego krążka. Utwór "Soul Clap" dobrze jest znany wielbicielom Nicka, którzy bywali na jego koncertach. Tym razem artysta zaśpiewał go w nowej, odświeżonej wersji.

Nick Sinckler zapowiada muzyczny powrót

Po trzech latach od wydania ostatniej płyty z 2018 r. zatytułowanej "11 x 11", Nick Sinckler przygotowuje się do wydania kolejnego muzycznego dzieła. Utwór "Soul Clap" ukazał się na rynku 19 marca, a teraz wybrzmiał w programie na żywo.

Na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube jest już także dostępny teledysk.

Paulina Krupińska była zachwycona nowym kawałkiem Nicka. Pod zdjęciem, które muzyk wrzucił na Instagram po programie, nasz prowadząca napisała:

Ale to był power. Dziękujemy.

Nick Sinckler - kim jest?

Nick urodził się w 1980 r. w Nowym Jorku, ale od 2007 r. mieszka w Polsce. Artysta w wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na saksofonie. Współpracował z producentami Cirque du Soleil, śpiewał również w chórkach Adama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera.

Na rynku muzycznym zadebiutował w 2011 r. z albumem "Nick Sinckler". Pięć lat później uraczył swoich fanów płytą "Turn". Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jednak znacznie wcześniej.

Nick Sinckler - życie prywatne

Artysta związany jest z Michałem Kubasiewiczem, którego poślubił 12 sierpnia 2017 r. Są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Para wzięła ślub w amerykańskim stanie New Jersey.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości