Nick Sinckler

  Nick Sinckler

  Nick Sinckler urodził się w Nowym Jorku, ale to Polskę nazywa swoim domem. Tu spełnia się zawodowo jako muzyk i wokalista. Najpierw występował w chórkach takich artystek, jak Natalia Kukulska i Kayah, a teraz planuje podbić muzyczny rynek jako solista. Czy śpiewanie w języku polskim jest dla niego wyjątkowo trudne? Nick znalazł też w Polsce swoją miłość. Kim jest jego mąż? Gdzie wzięli ślub? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Nick Sinckler, jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra TVN. Towarzyszył mu DJ Inox. Posłuchajcie piosenki "I like you"!

  W niedzielny poranek warszawskie śródmieście rozruszał, z naszego dachu, duet Dj Inox i Nick Sinckler! Jak Wam się podobał utwór - "Light Up the Night"? Miłej niedzieli! Widzimy się w sobotę, 18 lipca, o 8.30!

  Amerykański wokalista, urodzony w Nowym Jorku, a zakochany w Polsce. Śpiewał również w chórkach Dama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera. Potem postanowił postawić na karierę solową. na scenie Dzień Dobry TVN Nick Sinckler wykonał utwór "Don't stop won't stop". Podoba się Wam?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: czy nowe przepisy przewożenia dzieci w samochodzie są dla nich bezpieczne? Odwiedzimy miejsce, któremu pomógł sam Papież Franciszek, a także Ewa Minge o przełomowych zmianach w jej życiu. A na naszej scenie Nick Sinckler! Bądźcie z nami punktualnie o 8:00!