Gwiazdy

Natasza Urbańska mówi o swojej metamorfozie: "Chyba dojrzałam do takiego momentu"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Natasza Urbańska i jej nowe zawodowe wyzwania
Natasza Urbańska i jej nowe zawodowe wyzwaniaDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy twórczości Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki w listopadzie 2021 roku i natychmiast spotkała się z uznaniem fanów. W Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór "Linie" i opowiedziała o promującym go teledysku.

Natasza Urbańska nakręciła teledysk na Islandii

Natasza Urbańska to wszechstronnie utalentowana artystka, która nieustannie zaskakuje swoich fanów nieprzeciętnymi projektami. W listopadzie 2021 roku ukazał się jej drugi studyjny album zatytułowany "Rajd 44". Co ciekawe, wokalistka podjęła się samodzielnej realizacji dwóch promujących go teledysków. Klip do singla "Linie" nakręciła z pomocą ukochanego męża podczas pobytu na Islandii. Zdjęcia zostały zrobione przy użyciu telefonu.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Zupełnie spontanicznie to wszystko powstało. My z mężem lubimy robić sobie takie niespodzianki. Często wyjeżdżamy, żeby złapać troszeczkę powietrza i pobyć ze sobą, bo w tej gonitwie cały czas gdzieś się mijamy (...). Tak naprawdę we dwójkę stworzyliśmy ten obraz - przyznała artystka. Podkreśliła też, że teledysk do utworu "Linie" doskonale wyraża jej podejście do pracy.

- Myślę o sobie jako o niezależnej artystce. Tak wydałam też płytę, tak ją stworzyłam i tak będę myślała o sobie - wyjaśniła Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska w utworze "Linie"

Natasza Urbańska pragnie nieustannie rozwijać się na płaszczyźnie zawodowej. Artystka zdecydowała, że zacznie śpiewać po angielsku, aby zaprezentować kunszt swoich umiejętności na arenie międzynarodowej. Planuje też trasę koncertową, promującą nowy materiał. Wszystko wskazuje na to, że fani już niebawem będą mieli szansę zapoznać się z kolejnymi jej projektami.

Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała singiel "Linie", zamykający promocję krążka "Rajd 44". Artystka zdradziła, że porusza w nim temat emocji oraz skomplikowanej więzi łączącej zakochanych w sobie ludzi.

- To bardzo kameralna piosenka, opowiada o miłości, o wzajemnych relacjach - wyjaśniła Natasza Urbańska. Dodała też, że utwór stanowi bezpośrednie nawiązanie do jej metamorfozy. Udowadnia, że jest gotowa mówić o wszystkim, co ją dotyka.

- Ja chyba dojrzałam do takiego momentu, że nie boję się otwierać i chcę opowiadać o moich tęsknotach, o trudnych sytuacjach, o mojej perspektywie rzeczywistości. Ta płyta taka jest, ona jest bardzo osobista i otwiera moją głowę. Opowiada o tym, jak ja patrzę na świat moimi oczami - podsumowała artystka.

Natasza Urbańska w piosence "Linie". Zobacz wideo:

Natasza Urbańska w piosence „Linie”
Natasza Urbańska w piosence „Linie” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: fot. Jerzy Dudek/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości