Gwiazdy

Natalia Szroeder w obiektywie Igi Lis. Zdjęcie zachwyciło fanów: "Coś niesamowitego"

Gwiazdy

Natalia Szroeder opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcia z sesji plenerowej. Ich autorką jest Iga Lis. Pod postem od razu pojawiły się komentarze zachwyconych internautów, którzy komplementują urodę piosenkarki i talent fotografki.

Iga Lis w roli fotografki

Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, jest kobietą wielu talentów. Ma za sobą debiut dziennikarski, próbowała swoich sił w modelingu, a teraz ochoczo chwyta za aparat. "Chodzę sobie z kamerką w kieszeni" - brzmi jej opis na instagramowym profilu "Alter Iga", którego założyła, by publikować swoją twórczość. Choć w jej galerii prac nie ma zbyt wiele, to teraz kilka z nich znalazło się na profilu Natalii Szroeder. Przypomnijmy, że panie prywatnie się przyjaźnią.

Natalia Szroeder wzięła udział w sesji zdjęciowej

Polana, biała sukienka, naturalność, kobiecość i wdzięk - tak w skrócie można opisać sesję zdjęciową, którą zorganizowała Iga Lis dla Natalii Szroeder. Wokalistka wcieliła się w postać modelki, a opublikowane w sieci zdjęcia podpisała nazywając samą siebie "Rusałką".

Natomiast Iga Lis podkreśliła w komentarzu pod postem, że była to owocna współpraca. " Zgrany team " - zaznaczyła. Fani również tak twierdzą. Posypały się bowiem liczne komplementy, zarówno w kierunku urody wokalistki, jak i talentu Igi.

"Rusałka w pięknej scenerii", "Iga sztos fotki", "Cudo", "Cos niesamowitego" - czytamy. I to dopiero początek miłych komentarzy, bo lista jest naprawdę długa. Zobaczcie sami efekt współpracy Natalii i Igi:

Zobacz także:

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – dziewczyna z okładki

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości