sesja

  sesja

  Do upragnionych wakacji zostały jeszcze niespełna trzy miesiące. Zanim jednak uczniowie i studenci będą mogli pozwolić sobie na błogi odpoczynek, muszą stawić czoła egzaminom i licznym testom. Niestety coraz ładniejsza pogoda za oknem nie zachęca do nauki. Dodatkowo w czasach pandemii każdy ma już dość siedzenia w domu. Jak zatem znaleźć motywację, pokonać lenistwo i efektywnie się uczyć? Mamy na to kilka sposobów.

  Towarzyszyliśmy z kamerą Ani Wendzikowskiej podczas sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak wyglądają kulisy takiej pracy? Jak się jej współpracowało z obecnymi na planie zwierzętami? Czy Ania ma wpływ na to, które zdjęcie zostanie wybrane na okładkę? Z Anną Wendzikowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Julia Wieniawa to gwiazda młodego pokolenia, która została ogłoszona jednym z najważniejszych debiutów minionego roku. Reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek towarzyszyła Julii podczas jednej z sesji okładkowych. Pozowanie przed obiektywem aparatu jest łatwym czy trudnym dla Julii zadaniem? Czy kalendarz młodej gwiazdy jest mocno napięty?

  Na planie: Katarzyna Smutniak, Anja Rubik, Katarzyna Sokołowska i Małgorzata Socha. Z kamerą Dzień Dobry TVN podglądaliśmy kulisy niezwykłej zimowej sesji zdjęciowej dla firmy Apart. Marcin Tyszka: "Moim pomysłem było to, żeby pokazać jak dorośli zmieniają się na święta specjalnie dla dzieci".

  O wypadku, ślubie, ciąży i inwestycji w siebie, z Natalią Siwiec, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. "Chcę postawić na rozwój osobisty, spełnić rzeczy, o których myślałam wcześniej. Teraz chcę to zrealizować"

  Towarzyszyliśmy naszym prowadzącym podczas specjalnej sesji zdjęciowej z okazji 10 urodzin Dzień Dobry TVN! Jak myślicie: kto uważa, że prowadzenie porannego programu na żywo jest jak pilotowanie Jumbo Jeta, a która prowadząca chce zostać z nami do emerytury i być "emerytką z jajami"? :)

  Kamera Dzień Dobry Wakacje podglądała Michała Baryzę podczas jego pierwszej nagiej sesji! W studiu Dzień Dobry Wakacje, nasi prowadzący spytali go czy dobrze się czuje podczas takich, trudnych zdjęć? Jak się "robi" takie ciało i na czym polega tajemniczy projekt 4 / 4 / 4? Oraz kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty sesji?!

  W Dzień Dobry TVN zaczęliśmy wakacje i oddajemy się słodkiemu lenistwu. Ale nie wszyscy! Bartek Jędrzejak, korzystając z paru wolnych chwil, wziął udział - wspólnie z Wiktorią, która marzy o tym, by zostać piosenkarką - w sesji zdjęciowej do kalendarza fundacji SOS Wioski Dziecięce!

  Monika Goździalska, co prawda MasterChefem nie została, ale przygotowane przez nią dania i uroda zapadły w pamięci widzom pierwszej edycji programu. Monika nadal gotuje, ale ostatnio postanowiła zrzucić fartuch i pokazać swoje ciało w magazynie dla panów. Jak wyglądała sesja zdjęciowa? Czy Monika czuła się skrępowana?

  Monika Pietrasińska po raz kolejny zdecydowała się na sesję w Playboyu. Sesja jest inspirowana filmem "50 twarzy Grey'a". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła, czy to naprawdę będzie ostatnia sesja Moniki w magazynie dla mężczyzn i na jakie charytatywne cele Monika przeznaczy dochód z sesji.

  Niezwykła sesja na 20. urodziny pisma! Zobaczcie, jak przebiegała sesja zdjęciowa Magdy Mołek do czerwcowego wydania miesięcznika Elle!

  Iza Miko pnie się po szczeblach swojej kariery. Tym razem wystąpiła w wyjątkowej sesji fotograficznej. Jak aktorka czuje się jako modelka?

  Lucyna Szymańska o gwiazdach wie prawie wszystko. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Licencja na sukces" . Jak w jej życiu pojawił się pomysł na modę? Kiedy stworzyła swoją Agencję Modelek?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się Małgorztą Rozenek podczas... sesji zdjęciowej. Czy Rozenek lubi brać udział w sesjach? Czy przyzwyczaiła się do swojej popularności i tego, że media nieustannie interesują się jej życiem? Komu Rozenek poświęca każdą wolną chwilę?

  Grupa Harlem świętuje jubileusz XX-lecia działalności oraz promuje swój nowy, szósty album „Przebudzenie”. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Oddychaj". Teledysk do piosenki został zrealizowany przez studentów z łódzkiej filmówki.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska podglądała sesję zdjęciowa Anny Muchy. Piękne wnętrza, malownicze zdjęcia i szczytny cel.

  Aneta Arkit dzięki niezwykłym sesjom fotograficznym spełnia marzenie nie tylko małych księżniczek, ale także dorosłych królowych. Przepiękne zdjęcia w magicznych sceneriach to pamiątka na całe życie. Skąd czerpie inspiracje i pomysły? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o swojej wielkiej pasji, która stała się sposobem na świetny biznes.

  Czy Doda to ulubiona gwiazda Agnieszki Jastrzębskiej? Za co ceni ją redaktor naczelna "Gali"? Dorota "Doda" Rabczewska wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu z prawdziwym lwem! Posłuchajcie, co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o tym, dlaczego uchodzi za bardzo trudną osobę. Czy to prawda, że ludzie boją się pracować z Dodą? Czy pali za sobą mosty? Czy potrafi wybaczać i, czy odbuduje przyjaźń z Nergalem?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska przyglądała się nietypowej sesji fotograficznej, w której w rolę nauczycielki wcieliła się Anna Przybylska. A pozować uczyła dziewczyny, które przeszły chorobą nowotworową. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowej akcji - onkoolimpiadzie.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską podczas wyjątkowej sesji fotograficznej. Dowiedziała się od aktorki, co łączy ją, Fundację "Mam marzenie” i Macieja Zienia oraz co Małgorzata zawdzięcza swojej mamie, jaką niespodziankę sprawiła swojej rodzinie oraz jak staje się ikoną mody?