Natalia Szroeder o płycie i pracy w show-biznesie. "Przekułam delikatność w atut"

Autor:
Daria
Pacańska
Natalia Szroeder o muzycznych wyzwaniach
Natalia Szroeder o muzycznych wyzwaniach Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Natalia Szroeder niedawno wydała płytę "Pogłos", która zdobyła serca jej fanów. Wkrótce później postanowiła uzupełnić tę publikację o "Pogłos Suplement", na którym znalazły się m.in. utwory z gościnnym udziałem innych artystów. O szczegółach piosenkarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Natalia Szroeder wydała płytę uzupełniającą

Natalia Szroeder wydała dodatek do ostatnie płyty "Pogłos". Znajdują się na nim piosenki, które, jak mówi artystka, "objawiły się" już po premierze płyty.

- Stwierdziłam, że są godne tego i warto byłoby je utrwalić po prostu fizycznie. Zwłaszcza, że są piękne duety z moimi przyjaciółmi i tak chyba głównie przez wzgląd na te duety zdecydowałam się żeby dorobić jeszcze płytkę dodatkową - wyjaśniła wokalistka.

Wielu fanów dopytywało o utwory, które nie zmieściły się na płycie "Pogłos". Każda z tych kompozycji ma swoją dłuższą historię.

- "Późne godziny", które są w duecie z Vito Bambino na "Suplemencie", są w wersji solowej na płycie "Pogłos", ponieważ terminowo nie udało nam się zgrać, nie mogliśmy się dogadać. Vito jest zarobiony, więc jakoś nie mogłam zaciągnąć go do studia na czas i piosenka powstała później. A te "Późne godziny" pisałam z myślą o Vito, więc jak się okazało, że on się później dograł po paru miesiącach, to już wtedy zapaliła mi się taka lampka, że super byłoby to uwiecznić sobie - podkreśliła Natailia Szroeder w Dzień Dobry TVN.

Muzyczna droga Natalii Szroeder

Natalia Szroeder opowiedziała o drodze, którą przeszła od momentu debiutu. Artystka nie ukrywa, że wiele doświadczyła przez te lata, jednak zdecydowała się zachować swoją delikatność.

- Nie zraziłam się, nadal jestem bardzo naiwnym człowiekiem, ale przekułam tę naiwność chyba w dobrą cechę. Ta delikatność, wydaje mi się, że jest bardzo słyszalna na "Pogłosie". Jestem dumna, że tę eteryczność udało mi się przez te lata utrzymać. Na pewno mam twardsze pośladki - wyznała.

I dodała:

- Nabrałam dużo większej świadomości i pewności siebie. To jest ekstra, że jestem pewna, że ta delikatność jest spoko i już nikt mi nie może nic wmówić. To się zmieniło, więc przekułam delikatność w atut.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości