Natalia Kukulska o swoim sposobie na regenerację. "Różnie z tym bywa"

25 lat od premiery albumu „Puls”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Natalia Kukulska w kultowym koncercie
Natalia Kukulska w kultowym koncercie
Natalia Kukulska w utworze „Decymy”
Natalia Kukulska w utworze „Decymy”
Sandra Hajduk-Popińska wybrała się na otwarcie jednego z warszawskich klubów. Na miejscu spotkała Natalię Kukulską z którą udało jej się zamienić kilka słów. Jak wokalistka świętuje 25-lecie kariery artystycznej oraz jakie ma sposoby na regenerację?

Natalia Kukulska świętuje 25-lecie pracy artystycznej

Natalia Kukulska z okazji 25-lecia wyruszyła w jubileuszową trasę koncertową. Artystka bierze udział w kultowym formacie MTV Unplugged, a wisienką na torcie są zaproszeni przez wokalistkę goście. Na scenach w całej Polsce od początku listopada mieliśmy okazję usłyszeć wyjątkowe duety z Paulą Romą, Bovską, Kwiatem Jabłoni i Anią Karwan.

- Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak to wszystko się ziszcza. Przed nami jeszcze Gdańsk, gdzie będzie Justyna Steczkowska, w Warszawie będzie Anita Lipnicka i Tede, będzie Natalia Niemem i Zalia. Każdy z tych gości wnosi nową energię. To jest czas spełnienia - powiedziała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska – sposób na regenerację

Życie w ciągłej trasie potrafi dać w kość, jednak artystka otwarcie przyznaje, że woli energię i kontakt z publicznością, niż siedzenie na kanapie. Podczas rozmowy z Sandrą Hajduk zdradziła, jak się regeneruje.

- Chaka Khan mówiła, że do regeneracji potrzeba przynajmniej 9 godzin snu, ale różnie z tym bywa w moim przypadku. Mam też małą córeczkę, którą trzeba zaprowadzić rano do przedszkola. Ale ja nie narzekam, wolę jak się dzieje, jak mam szansę spotkać się z publicznością, niż siedzieć w domu - powiedziała Natalia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości