Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Jedna z par postawiła sprawę jasno. "Nie iskrzy, nie ma chemii"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Do finału 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało już niewiele czasu. Wkrótce trzy pary podejmą decyzję, czy chcą trwać w małżeństwach, czy jednak wolą zakończyć wspólną przygodę. Marta i Patryk mają szansę na miłość. Jak rokują pozostali?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co się wydarzyło w 11. odcinku?

Przemek wybrał się z rewizytą do Justyny. Żona dość chłodno przyjęła go w swoim domu, by pokazać mu, jak wygląda jej codzienne życie pełne pracy i innych obowiązków. Mąż Justyny mimo wszystko nie poddawał się i starał się umilać wspólnie spędzony czas, wymyślając różne aktywności. Ostatecznie para wybrała się na spacer z psem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Jestem pewna Przemka i jego zaangażowania. On mi bardziej okazuje uczucia niż ja. Ja jestem mniej okazująca, mniej zabiegająca o uczucia. Widzę, że on potrzebuje z mojej strony cały czas atencji. Jeśli nie okazuję mu atencji, bo zajmuję się czymś innym, to on czuje się zraniony - powiedziała Justyna. - Mam takie wrażenie, że on jest zapatrzony jakoś we mnie, chyba aż za bardzo. Nie lubię czegoś takiego - dodała.

Psycholog Magdalena Chorzewska skomentowała zachowanie Justyny i jej postawę wobec Przemka.

- Ona ma ogromne oczekiwania, bardzo szybko się irytuje. Jest nieszczera w stosunku do partnera, bo daje mu sprzeczne sygnały. Przy okazji ma nierealistyczne oczekiwania. Nawet sobie myślę, że może to wynika z jakiejś formy narcyzmu. Często osoby narcystyczne mają takie właśnie idealizowanie osoby, a potem wytykanie każdego błędu. A przecież nikt z nas nie jest idealny. Wszyscy popełniamy błędy. Może fajnie byłoby, gdyby Justyna usiadła i powiedziała przed tą kamerą, co ona robi nie tak - stwierdziła ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Relacja Marty i Patryka

Na innym etapie jest związek Marty i Patryka. Ich relacja kwitnie. Marta postanowiła odwiedzić męża w jego rodzinnym mieście. Patryk przywitał ją z bukietem czerwonych róż.

- Zatęskniłam, ale nie sądziłam, że tak bardzo. Dopiero jak go zobaczyłam, to nabrało mocy i rzeczywiście ucieszyłam się, że go widzę - powiedziała zadowolona Marta.

Patryk ugościł małżonkę w mieszkaniu, a nawet przygotował dla niej specjalne kapcie. Marta szybko się zadomowiła i bez skrępowania wybrała stronę łóżka, po której będzie spać. W kolejnych dniach przygotowała dla męża obiad, a także poszła z nim na rodzinne spotkanie. Rodzice Patryka nie ukrywają, że synowa bardzo przypadła im do gustu.

- Czekaliśmy z niecierpliwością na jej przyjazd. Patryk na pewno tęsknił za nią. Myślę, że pasują do siebie, opatrznościowo jakoś to się wszystko dobrze poukładało. Mam nadzieję, że będą razem - podkreśliła Krystyna, mama Patryka.

Z kolei małżeństwo Marty i Maćka powoli chyli się ku upadkowi. Uczestniczka programu przestała odbierać telefony od swojego męża, sporadycznie odpowiadała na jego wiadomości. Mimo to po namowach bliskich i po konsultacji z psycholożką postanowiła dać ostatnią szansę Maćkowi i odwiedziła go w Szczecinie. Para przeprowadziła poważną rozmowę i postawiła sprawę jasno.

- Myślę, że moje wrażenia są podobne, jak i twoje. (...) Bardziej to w koleżeństwo wybiega - powiedziała Marta.

- Ja też tak myślę, bez oszukiwania się, że nie iskrzy. Sami widzimy, jak to było, jeśli chodzi o rozmowy, komunikację między nami, jak się nie widzimy. Też na pewno zauważyłaś, że jest to kontakt znikomy, nieosiągalny. Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że nie iskrzy. Nie ma tej chemii - skwitował Maciek.

Jak potoczą się losy trzech małżeństw? Czy w relacjach Przemka i Justyny oraz Maćka i Marty nastąpi przełom? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można oglądać we wtorki o godz. 21:35 na antenie TVN. Program jest dostępny również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości