Gwiazdy

Natalia Kukulska wspomina babcię. "Do końca byłyśmy blisko i to się nie zmienia"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Natalia Kukulska zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający post. Artystka opublikowała zdjęcie babci, z którą pięć lat temu musiała się pożegnać. Opisała relację, jaka łączyła ją z jedną z najważniejszych kobiet w życiu. "Jestem pełna wdzięczności i wiele rzeczy rozumiem coraz bardziej" – przyznała.

Natalia Kukulska wspomina babcię

Natalia Kukulska straciła mamę, gdy miała zaledwie cztery lata. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Wówczas w wychowaniu Natalii pomagała babcia, Halina Szmeterling. Kobieta była jedną z najważniejszych osób w życiu artystki. Jej śmierć 27 września 2016 roku była dla wokalistki trudnym przeżyciem. W wywiadach gwiazda podkreślała, że w żałobie ulgę przynosił jej jedynie fakt, że była wtedy w ciąży - musiała być silna. Po 5 latach od pożegnania Natalia opublikowała w sieci post, w którym opisała relacje, jakie miała z ukochaną babcią. Jak przyznała, były bardzo blisko.

Pięć lat temu musiałyśmy się pożegnać… do końca byłyśmy blisko i to się nie zmienia, bo rezonują we mnie wszystkie wspólne chwile, które mnie tworzyły, wychowywały… przeciwko którym nawet się buntowałam. Teraz tyle bym dała, by znów poczuć się przez nią zaopiekowana, jak wtedy, gdy byłam dzieckiem albo poczuć się potrzebną, gdy role się odwróciły i ona potrzebowała mojej opieki. Babcia Halinka (92) Moja Kochana… no spójrzcie na tę twarz pełną dobroci. Choć życie nie było często dla niej łaskawe, zawsze potrafiła błyszczeć szlachetnością. Jestem pełna wdzięczności i wiele rzeczy rozumiem coraz bardziej

Fani o relacjach z babcią

Pod postem Natalii pojawiło się wiele komentarzy. Fani dzieli się swoimi historiami i jednogłośnie przyznali, że każda babcia to skarb. Niestety często nie doceniamy jej za życia, a gdy jej zabraknie - tęsknimy. Zatem doceniajmy wszystkie babcie, które są jeszcze z nami i cieszmy się każdą chwilą spędzoną u ich boku.

"Babcia - tak często nie doceniamy jej za życia. Bo jest przecież "stara", wiedzie nudne życie, w stosunku do naszego "tak barwnego i szybkiego", myśli tylko, żeby nas nakarmić i "w ogóle, taka nieżyciowa jest". A gdy jej zbraknie, tęsknimy najmocniej na świecie. Zatem, kto jeszcze ma babcie po tej stronie, niech docenia, kocha i zanurza się w jej bezinteresownej dobroci serca, kiedy tylko może", "Babcia to skarb", "Cudowna Babunia" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Rodzina Szatanów
Rodzina Szatanów Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości