Natalia Kukulska poinformowała o chorobie. "Ryczeć mi się chce"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska poinformowała swoich fanów, że koncert zaplanowany na 17 grudnia w Toruniu nie odbędzie się. Wczoraj gwiazda odwołała swój występ w Kaliszu. Wokalista wyjaśniła, że przyczyną tych decyzji są problemy zdrowotne. Co dolega gwieździe?

Natalia Kukulska odwołała koncert w Toruniu

Z okazji 25-lecia swojej działalności artystycznej, piosenkarka wzięła udział w kultowym formacie koncertowym MTV Unplugged, a następnie zorganizowała serię występów "bez prądu". Niestety Natalia Kukulska musiała odwołać dwa z nich, ostatnio ten, który miał odbyć się w Toruniu.

- Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce, ale gdy piszę tego posta (spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem) mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni - napisała na Instagramie.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Artystka do ostatniego momentu liczyła na to, że jej występ się odbędzie. - Robiłam wszystko co w mojej mocy, korzystając z dobrodziejstw medycyny wszelakiej. Ostatnio dałam sobie za mocno w kość - okazuje się, że jednak ze mnie człowiek, a nie robot - dodała.

Natalia Kukulska poinformowała o chorobie

Jeszcze wczoraj, gdy wokalistka odwołała występ w Kaliszu, myślała, że koncert w Toruniu się odbędzie. Pomyliła się. Zdaje się jednak, że fani nie mają jej tego za złe i próbują pocieszyć w chorobie.

- "Kochana moc wsparcia Ci wysyłam, dużo spokoju i otulenia", "Zdrowie jest najważniejsze", "Szybkiego powrotu do zdrowia", "Jeszcze się spotkamy w Toruniu", "Kochana z całego serducha Cię rozumiem, dużo odpoczywaj, zdrowiej" - czytamy pod postem na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości