Gwiazdy

Złodziej, który napadł na Kim Kardashian, udzielił wywiadu. "Rozrzucała pieniądze, to postanowiłem je pozbierać"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Newsy z show-biznesu

Napadem na Kim Kardashian z 2016 roku żył cały świat. Do zdarzenia doszło w czasie Fashion Week w Paryżu, gdzie celebrytka wybrała się razem z siostrami. Jeden z napastników udzielił właśnie szokującego wywiadu. O jego szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Napad na Kim Kardashian

Yunice Abbas jest jednym z 12 złodziei należących do gangu, który napadł na Kim Kardashian w 2016 roku. Do zdarzenia doszło w jednym z paryskich hoteli. Grupa mężczyzn zakneblowała i związała gwiazdę a następnie okradła ją z kosztownej biżuterii, w tym pierścionka zaręczynowego od Kanye Westa za około 5 milionów dolarów. Na szczęście nie doszło do tragedii, choć celebrytka wyznała w jednym z wywiadów, iż najbardziej obawiała się, że zostanie w tamtej chwili pozbawiona życia, a siostry znajdą jej martwe ciało po powrocie do pokoju.

Yunice Abbas udzielił kontrowersyjnego wywiadu

Sprawcy zostali aresztowani i trafili do więzienia. Yunice Abbas, podczas odbywania kary, postanowił opisać całe wydarzenie i wydał książkę "I Kidnapped Kim Kardashian!". Jak się okazuje, to nie koniec "kariery" przestępcy. Udzielił on bowiem niedawno wywiadu, w którym doradza celebrytom, jak uniknąć napaści, jakiej sam się dopuścił.

- Okazuje się, że człowiek, jeden z 12., który napadł wtedy na Kim, udzielił wywiadu. Tenże wywiad uważam za bardzo kontrowersyjny, ponieważ dziennikarka w czasie rozmowy z tym mężczyzną, on nazywa się Yunice Abbas, pyta go, uwaga, o "radę dla celebrytów, czego nie powinni robić, żeby nie być napadniętymi" - wyjaśniła w Dzień Dobry TVN wzburzona Sandra Hajduk-Popińska. - Tenże pan postanowił wypowiedzieć się w ten sposób: "Skoro rozrzucała pieniądze na prawo i lewo, to postanowiłem je pozbierać" - dodała cytując słowa złodzieja.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości