wywiady

  wywiady

  Co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiadają nowi goście. Internauci nie kryją zadowolenia. Długo czekali na tak wybuchowe połączenie. Już 9 listopada na antenie TVN gośćmi dziennikarza będą Jan Błachowicz oraz Paulina Gałązka. Gospodarz show zapowiedział w mediach społecznościowych, jak będzie wyglądała rozmowa.

  Jak co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiądą nowi goście. “To zdjęcie jest tak piękne, że nie wymaga podpisu” napisał dziennikarz pod zdjęciem na Instagramie. Aktor i gwiazda estrady już 2 listopada na antenie TVN. Internauci nie kryją, że na takie połączenie czekali od dawna. 

  Stacja TVN24 świętuje swoje 20. urodziny. Z tej okazji zajrzeliśmy za kulisy programów informacyjnych. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski porozmawiał m.in. z Moniką Olejnik. Dziennikarka opowiedziała o swoich najważniejszych wywiadach i emocjach, które niejednokrotnie brały górę po zakończonym wydaniu "Kropki nad i". Dowiedzieliśmy się także, kto zaszczepił w niej zamiłowanie do mody i ekstrawagancję.

  15 dni festiwalowych, pełnych wrażeń i kilkadziesiąt filmów z całego świata. Tegoroczna edycja Mastercard OFF CAMERA przybrała inną formę hybrydową. Między 11 a 25 września filmy możecie oglądać na platformie Player.pl. Co składa się na program festiwalu?

  W Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki przeprowadza wiele interesujących wywiadów dotyczących szeroko pojętej nauki. Miał okazję rozmawiać między innymi z włoskim lekarzem zamierzającym w najbliższej przyszłości przeszczepić głowę, psycholożką i członkinią kanadyjskiego zespołu, który prowadząc badania na temat orientacji seksualnej, doszedł do dość rewolucyjnej tezy oraz lekarzem nadzorującym eksperyment medyczny, który daje dużą nadzieję dla chorych na raka. Niektóre z tych informacji wymagają poszerzenia, dlatego - od teraz - na naszej stronie Marcin będzie publikował artykuły z dodatkowymi informacjami, które nie znalazły się w przygotowywanych przez niego materiałach.

  Do tej pory w Dzień Dobry TVN mogliście oglądać efekty pracy Anny Wendzikowskiej w postaci wywiadów z gwiazdami. Tym razem nasza dziennikarka postanowiła Wam pokazać, jak wygląda jej praca od tzw. kuchni. Jak promuje się filmy? Co to jest press junket?

  Gość Dzień Dobry TVN Krystyna Pytlakowska wie wszystko o polskich gwiazdach, choć nie wszystko powiedziała. Czy pamięta swój pierwszy wywiad? Czy jakaś gwiazda odmówiła jej wywiadu? Jak przygotowywała się do rozmów z gwiazdami w czasach, kiedy nie było internetu? Ma swoje ulubione gwiazdy?

  Od siedmiu lat dla Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Spotyka się z idolami nastolatek i legendami kina. Namawia ich do zwierzeń, zadaje trafne pytania, które w zakłopotanie wprawiają największe gwiazdy. Specjalnie dla Was Ania przygotowała materiał pełen gagów i niespodzianek.