"Na Wspólnej". Czy potrącona przez Luśkę kobieta przeżyje?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Na Wspólnej". Co się wydarzy 3571. odcinku serialu?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN od dwudziestu lat. W najnowszym -3571. - odcinku Luśka dowie się, że kobieta, którą potrąciła jest w ciąży. Czy lekarzom uda się uratować ją i dziecko?

"Na Wspólnej" - odcinek 3571. Co się wydarzy?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Malwina i Aleks od rana będą się kłócić. Zaniepokojony Hebel zapyta córkę o chłopaka, ale ta nic mu nie powie. Ryszard spróbuje poradzić sobie inaczej - wywiezie Aleksa za miasto i zmusi go, aby wykopał dół. Chłopak się jednak nie wystraszy. Powie, że niczego nie zdradzi, bo obiecał to Malwinie. Hebel będzie pod wrażeniem jego postawy.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Cielecki spotka się z załamaną Luśką. Oznajmi córce, że nie może się teraz przyznać, zaszkodzi sobie i jemu, bo już złożył fałszywe zeznania. Ich rozmowę przerwie telefon do Rafała. Zadzwoni do niego brat dziewczyny, którą potrąciła Luśka. Mężczyzna powie mu, że jego siostra Amelia jest w ciąży i jeśli nie przeżyje, to Cielecki będzie miał na sumieniu dwa życia. Rozmowę usłyszy Luśka. Dziewczyna całkowicie się rozsypie.

Tymczasem lekarz na podstawie wyników badań stwierdzi u synka Wójcików białaczkę. Maluch zostanie zatrzymany w szpitalu na oddziale hematologii. Roztrzęsiona Beata dostanie gorączki i nie będzie mogła być przy synku. Wieczorem zrozpaczeni Wójcikowie będą siedzieć w domu nad pustym łóżeczkiem synka.

Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godzinie 20:15. W czwartek (9 lutego) wyemitowany zostanie najnowszy - 3571. - odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości