Gwiazdy

Monika Mrozowska stresuje się przez najstarszą córkę? "Poproszę relanium, melisę"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Monika Mrozowska o dzieciach

Egzamin dojrzałości to również ogromny stres dla rodzica. Każdy chce, aby jego dziecko poradziło sobie jak najlepiej. Wie o tym m.in. Monika Mrozowska, której córka jest tegoroczną maturzystką. W najnowszym wpisie na Instagramie aktorka opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej na kilka dni przed maturą Karoliny.

Monika Mrozowska przeżywa maturę córki

Już 4 maja rozpoczynają się matury. Ostatnie dni przed egzaminem będą kulminacją stresu nie tylko dla uczniów powtarzających materiały przed pierwszym testem. Nerwy udzielają się również rodzicom, którzy wiedzą, jak wiele pracy włożyło ich dziecko w przygotowanie się do egzaminu. Chcą, aby wypadło jak najlepiej i otrzymało wykształcenie średnie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

O tym, jak egzamin maturalny może stresować rodzica, przekonała się Monika Mrozowska. Jej córka również jest tegoroczną maturzystką. W najnowszym poście na Instagramie gwiazda podzieliła się z obserwatorami swoimi obawami. Aktorka opublikowała zdjęcie, które podpisała wymownym opisem.

Córka Moniki Mrozowskiej jest tegoroczną maturzystką

Monika nie ukrywa, że matura córki bardzo ją stresuje.

- Poproszę relanium, melisę #whatever. Dla mnie. Matki - napisała pod fotką swojej najstarszej pociechy. Gwiazda jest wyraźnie zdenerwowana, tym co czeka Karolinę. - Za tydzień matura. Jesssu jak ja się mam tak denerwować cztery razy, to dziękuję pięknie - dodała.

Aktorka otrzymała słowa wsparcia od swoich obserwatorów. Wśród nich są osoby, których dzieci też podchodzą w tym roku do matury.

- Witaj w klubie zestresowanych matek tegorocznych maturzystów - napisała jedna z internautek. - Mam to samo. Też mam maturzystkę. Stresuję się chyba bardziej niż swoją maturą, ale chyba matki już tak mają - ocenia kolejna obserwatorka.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości