Sylwia Bomba poszła na randkę. Ze spotkania wyszła rozczarowana. Co się stało?

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Fakt
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba rok temu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem. Od tej pory gwiazda programu "Gogglebox" samodzielnie wychowuje córkę i stara się ułożyć życie na nowo. Wreszcie poczuła się gotowa na nową relację i kogoś poznać. Dlatego wybrała się na randkę, ale spotkanie z mężczyzną na jakiś czas zniechęciło ją do podejmowania kolejnych prób.

Sylwia Bomba - zakończenie związku

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych gwiazd show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Od kilku lat podbija świat show-biznesu i cieszy się dużą sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że fanów ciekawi jej życie prywatne. Rok temu Sylwia wydała oświadczenie, że rozstała się ze swoim parterem, ojcem Antosi.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Dokładnie 8 maja minie rok, kiedy odeszłam od Jacka. Nie chciałam mówić tego, w momencie, kiedy to się działo. (...) To była moja decyzja, to ja spakowałam walizki i to ja się wyprowadziłam. (...) Nie chcę, żeby moje dziecko za lat 5 weszło do sieci i zobaczyło, jak rodzice przerzucają się błotem - zdradziła niedawno Bomba w naszym cyklu #BezCukru. - Odchodząc, spadł mi kamień z serca. To nie był dla mnie powód do smutku. (...) To rozstanie silnie wpłynęło na mój rozwój. Stałam się silną kobietą, zawsze byłam, ale teraz jestem bardzo silna - dodała w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Sylwia Bomba była na randce

W życiu Sylwii nadszedł moment, kiedy poczuła, że jest gotowa kogoś poznać. Wybrała się na randkę, ale spotkanie nie miało szczęśliwego zakończenia. - I tak, byłam na randce. Niestety, okazało się, że świat i mężczyźni nie przestają mnie zaskakiwać. Myślę, że z kolejną randką jeszcze poczekam - przyznała Bomba w wywiadzie dla "Faktu".

Nieco niezręcznie zrobiło się w momencie, gdy przyszło do opłacenia rachunku. Nawet kelner zwrócił uwagę, że coś jest nie tak.

- Zapłaciłam za kolację. Jestem bardzo dumna z tego, że jestem niezależną kobietą. Odebrałam taką szkołę od mojego taty, który w wieku 18 lat wygonił mnie na prawo jazdy i powiedział: "Pamiętaj, masz być niezależna. Jeśli coś ci się nie podoba, płacisz za siebie rachunek i wychodzisz". Kelner był bardzo pozytywnym akcentem tej randki. Wycałowałam go, bo okazał się fanem programu "Gogglebox". Rozpoznał mnie i spytał: "Pani Sylwio, no gdzie ci mężczyźni?" - opowiadała gwiazda TTV.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości