Córka Klaudii Halejcio znalazła torbę z pieniędzmi. Filmik bawi do łez. "Poczucie humoru po mamie"

Autor:
Justyna
Piąsta
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio robi furorę w mediach społecznościowych, nagrywając zabawne filmiki i krótkie skecze. Nie bez powodu mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - córka Klaudii również ma komediowy talent. Aktorka nagrała swoją pociechę, gdy ta znalazła torebkę z gotówką. Wideo podbiło serca internautów.

Klaudia Halejcio - macierzyństwo

Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku po raz pierwszy została mamą. Wraz z ze swoim partnerem powitali na świecie córeczkę, którą nazwali Nel. Aktorka chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych doświadczeniami związanymi z macierzyństwem, ponieważ sama wszystkiego uczy się na własnych błędach. Często pokazuje też w sieci swoją córkę, która jest uroczym i roześmianym maluchem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda ma smykałkę do nagrywania zabawnych filmów. Na jej profilu na Instagramie pełno jest nagrań, w których żartuje z samej siebie lub z codziennych problemów młodej mamy. Tym razem pierwszoplanową rolę zagrała jej córka.

Klaudia Halejcio nagrała córkę

W zasięgu wzroku małej Nel leżała torebka, w której było sporo gotówki. Zaciekawiona dziewczynka podeszła do niej i powoli zaczęła wyciągać jeden banknot po drugim.

- Świat według Bundych #jakwyciagnackaseodojca - napisała pod filmem Klaudia.

Fani Halejcio przyznają, że oglądając to nagranie, trudno im powstrzymać śmiech. "No co, dziecko też ma swoje potrzeby, a przecież nie powie jakie zachcianki. Udała Ci się ta mała, poczucie humoru widać po mamie", "Już kieszonkowe pobiera", "Uwielbiam ją", "Aparatka po mamusi", "Padłam", "Lekko nie będzie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości