Klaudia Halejcio po raz pierwszy na oficjalnym wyjściu po porodzie. Jak wyglądała?

Aktualizacja:
Klaudia Halejcio na pierwszym evencie po porodzie

Klaudia Halejcio po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na oficjalnej imprezie. Aktorka na początku czerwca poinformowała, że przywitała na świecie córeczkę. Od tej pory jej profil na Instagramie zdominowały urocze i rozczulające zdjęcia małej Nel. Teraz razem zadebiutowały na branżowym evencie.

Klaudia Halejcio w letniej stylizacji

Klaudia Halejcio pojawiła się na pierwszym evencie po porodzie i wyglądała fantastycznie. Aktorka wybrała krótką, letnią sukienkę z odkrytymi ramionami. Do tej stylizacji dobrała różowe buty i małą torebkę w tym samym kolorze. Do tego lekki makijaż, delikatne fale na włosach i gotowe. Choć pogoda nie dopisywała, to z twarzy gwiazdy nie schodził uśmiech.
Trzeba przyznać, że aktorka promienieje!

Klaudia Halejcio po raz pierwszy na imprezie po porodzie

Klaudia Halejcio pojawiła się po raz pierwszy na oficjalnej imprezie po porodzie. Aktorka była niezwykle przejęta wydarzeniem i podróżą do Sopotu.
- Przyjechałam z dziewczynami do Sopotu. Stresu było trochę. To pierwszy taki wyjazd, szczególnie, że sama zapakowałam malucha. Denerwowałam się jadąc, ale była totalnie grzeczna. Zrobiłyśmy sobie godzinę przerwy żeby nie jechała tak długo samochodem - mówiła na Instagramie aktorka.
Wbrew obawom wszystko się udało. Klaudia Halejcio wraz z córeczka bawiły się w malowniczym ogrodzie w Sopocie. Nie obyło się, oczywiście bez pozowania do zdjęć i relacji w mediach społecznościowych.
Jacek Kurnikowski/AKPA
Zobacz wideo: Trening Klaudii Halejcio i Edyty Litwiniuk
>>> Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości