Gwiazdy

Ewa Minge, Agnieszka Chylińska i Dawid Podsiadło świętują urodziny. Ile mają lat?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piasta
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

To wyjątkowy dzień dla kilku gwiazd show-biznesu. Ewa Minge, Agnieszka Chylińska oraz Dawid Podsiadło świętują urodziny. Cała trójka urodziła się tego samego dnia, czyli 23 maja. Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN złożyła specjalne życzenia, a prowadzący odśpiewali "Sto lat!".

Urodziny gwiazd

Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek, której kreacje znane są na całym świecie. Jej kolekcje można było oglądać na licznych pokazach i największych tygodniach mody, m.in. w Paryżu, Nowym Jorku, Mediolanie czy Rzymie. Praca artystyczna to jedno, ale Ewa poświęca dużo swojego czasu i uwagi na działalność charytatywną oraz pomaganie osobom chorym nowotworowo i przewlekle. W 2015 roku założyła Fundację Black Butterflies.

Minge 23 maja obchodzi urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk-Popińska złożyła jej najserdeczniejsze życzenia. - Ewa Minge świętuje 55. urodziny. To kobieta, która nigdy się nie starzeje i ma w sobie tyle charyzmy, że mogłaby obdzielić połowę show-biznesu - podkreśliła.

Święto znanych wokalistów

23 maja urodziła się również Agnieszka Chylińska - piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka, ale również osobowość telewizyjna i jurorka "Mam Talent!". Jej twórczość z zespołem O.N.A. oraz solowa kariera na zawsze wpisały się na karty historii polskiej muzyki. - Drugą bardzo charyzmatyczną gwiazdą, która ma urodziny, jest Agnieszka Chylińska. Lat 46. Kochamy, kochamy, kochamy. Więcej takich kobiet w show-biznesie życzę sobie i państwu - przyznała Sandra. Filip Chajzer i Gosia Ohme odśpiewali na antenie uroczyste "Sto lat!".

23 maja urodzinowy tort być może zje i Dawid Podsiadło. Wokalistka skończył 29 lat. Od chwili, gdy w 2013 roku wydał debiutancki album jest na wznoszącej fali popularności. Jego trzy płyty "Comfort and Happiness", "Annoyance and Disappointment" oraz "Małomiasteczkowy" dotarły do 1. miejsca OLiS, czyli listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia z okazji urodzin.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piasta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości