Agnieszka Chylińska zdradza sekret swoich kolorowych metamorfoz. "Kiedy nie szaleć. Raczej za życia, prawda?"

Aktualizacja:

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła już fanów, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Trudno przejść obojętnie obok tak wyrazistych zmian. Na głowie piosenkarki co rusz gości nowa fryzura. Dziennikarz serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski, zapytał wokalistkę o częste zmiany wizerunku.

Agnieszka Chylińska i jej fryzury

Piosenkarka od lat bawi się wizerunkiem i eksperymentuje ze swoim wyglądem. Oprócz rozmaitych tatuaży uwagę zwraca co rusz inna fryzura Agnieszki. Jeszcze do niedawna mogliśmy podziwiać ją w różowych, zielonych czy niebieskich włosach. Pamiętamy także czas, kiedy na jej głowie gościły dredy.
- Przyznam się szczerze, że to coś migotliwego we mnie . Ale tak sobie myślę, że kiedy nie szaleć. Raczej za życia, prawda? - skomentowała swoje przemiany Chylińska.

Agnieszka Chylińska - początki kariery

Agnieszka Chylińska zadebiutowała w latach 90. Pierwsze kroki na scenie stawiała z zespołem O.N.A . Jej wokalny talent i charyzmę bardzo szybko docenili zarówno fani, jak i krytycy. Nagrania formacji rozeszły się w nakładzie kilkuset tysięcy egzemplarzy, co uplasowało jej członków w czołówce polskiego rocka.
W pewnym momencie wokalistka zdecydowała się odejść z grupy i rozpoczęła karierę solową. Nie była to jedyna zmiana w jej życiu. Artystka wraz z nowym materiałem przeszła także spektakularną metamorfozę, podczas której stonowała swój wizerunek. W 2006 roku na świecie pojawiło się także pierwsze dziecko piosenkarki – syn Ryszard. W kolejnych latach Agnieszka Chylińska powitała na świecie dwie córki: Esterę i Krystynę.
Zobacz też:
Reporter: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości